Back to Question Center
0

Kokie yra svetainės rinkodaros optimizavimo patarimai?

1 answers:

Mes gyvename aukštųjų technologijų era, kur mobiliojo rinkodara turi tokią pačią vertę kaip skaitmeninė prekyba. Žmonės naudoja savo mobiliuosius įrenginius dėl daugelio priežasčių. Vienas iš jų ieško žiniatinklyje reikalingos informacijos, produktų ar paslaugų. Neseniai "Google" pateikė tyrimą, kuris parodė, kad daugiau nei pusė visų naudotojų atliekamų paieškų atliekama iš jų mobiliųjų įrenginių.

Šie statistiniai duomenys privertė "Google" persvarstyti jų reitingavimo algoritmus, o 2016 m. "Google" įgyvendino pirmąjį mobilųjį indeksą - sinamay hair fascinators for sale. Pagal šį indeksą, paieškos robotai pirmiausia vertina svetainės mobilią versiją ir tik tada nurodo į kompiuterio versiją, kad nustatytų reitingą. Tai drastiškai pakeitė "SEO" žaidimą, todėl svetainių savininkai keičia savo požiūrį į svetainės mobiliojo ryšio reagavimą.

mobile seo marketing

Tinklalapiai, turintys blogai optimizuotą mobilią versiją arba neturintys reaguoja į dizainą, turi mažai galimybių patekti į paieškos sistemų TOP. Tačiau gera žinia yra tai, kad kai kurie mobilieji SEO rinkodaros metodai yra labai lengva įdiegti į svetainę.

Apskritai, mobiliojo paieškos variklio optimizavimas atlieka tas pačias užduotis kaip ir tradicinis SEO. Tai padeda optimizuoti svetainės turinį ir nukreipti jį taip, kad jis atrodo internete.

Šiame straipsnyje rasite keletą mobilių SEO patarimų, kaip išlaikyti svetainės mobiliosios versijos matomumą ir pritraukti daugiau kokybiško srauto iš mobiliosios paieškos.

Mobiliojo SEO rinkodaros patarimai

  • Sukurkite "Google" mano verslo sąrašą

Nepaisant jūsų verslo dydžio ir krypties, akivaizdu, kad pridėkite savo svetainę į "Google" mano verslo sąrašą. Su šiuo įrankiu sukurti sąskaitą yra gana paprasta. Dar viena nauda yra ta, kad ji yra nemokama. Užpildykite informaciją, kiek įmanoma, nurodykite įmonės fizinį adresą, telefono numerį ir el. Paštą, taip pat įtraukite kokybiškas jūsų įmonės nuotraukas.Kai jūsų potencialūs klientai atliks paiešką, ypač nurodydami savo geografinę vietą, jie, greičiausiai, pirmiausia stebės informaciją apie jūsų verslą (paieškos rezultatų viršuje).

  • Peržiūrėkite visus katalogų sąrašus, kuriuose nurodyta jūsų svetainė

Mobilūs ieškotojai gali naudoti įvairias programas savo verslo paieškai. Įsitikinkite, kad informacija apie jūsų prekės ženklą yra visur, kur tai įmanoma. Be to, jums reikia nuolat peržiūrėti ir atnaujinti visus jūsų verslą internete esančius sąrašus. Įsitikinkite, kad esate tokiuose populiariuose verslo kataloguose, kaip Yelp, TrustPilot, Wot, TripAdvisor ir kiti.


seo marketing

  • Būkite socialiniai

platformos. Remiantis statistiniais duomenimis, daugiau nei 80% visų mobiliųjų telefonų naudotojų naudoja savo išmaniuosius telefonus, kad galėtų bendrauti "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Štai kodėl jums reikia nustatyti savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją, jei norite matyti mobiliajame paieškoje. Sukurkite savo verslo paskyras socialinės žiniasklaidos platformose, pateikite konkursus ir dovanų, bendradarbiaudami su savo pasekėjais ir užtikrinkite, kad jūsų prekės ženklas išsiskirtų.

December 22, 2017