Back to Question Center
0

Ar galėčiau ieškoti atgalinės paieškos su savo konkurentais?

1 answers:

Taip, šnipinėjimas jūsų konkurentams, kad būtų sukurta atgalinės paieškos paieška, yra puiki idėja. Tiesą sakant, tai yra vienas iš mano populiariausių ir išbandytų gudrybių paieškos variklio optimizavimo srityje. Aš turiu galvoje, kad galite tiesiog pasinaudoti savo konkurentų atgalinėmis nuorodomis pagal savo reitingavimo pranašumą - wireless grain monitoring. Naudodamas išmintingą nemokamų įrankių derinį jūs visada galite pasinaudoti išplėstine atgalinės paieškos funkcija ir patikrinti, ar neatsiranda konkurencija, nesvarbu, kokia ji būtų.

Kas žinojo, kad konkurencinė atgalinės paieškos paieška gali būti tokia veiksminga? Dažniausiai aš naudoju šią strategiją kiekviename naujame internetiniame projekte pirmiausia. Na, tegul tai - konkurentų atgalinės paieškos nereikia mokytis verpimo ar pernelyg sudėtingų programinės įrangos. Tiesą sakant, būtų puikus net tie vaikinai, kurie dar nėra nauji linkų kūrimo procese, taip pat pačios SEO sąvokos. Kaip rezultatas, jūs ketinate pasinaudoti geriausiomis 10 didžiausių rinkos oponentų atgalinėmis nuorodomis, kurios yra pagrindinės jūsų laimingos svetainės link.

backlink search

Prieš viską, kaip rasti savo konkurentų Atgalinės nuorodos? Aš siūlau atlikti šiuos paprastus veiksmus, skirtus jūsų atgalinės paieškos paieškai:

  1. Įrašykite svarbiausių jūsų įtakingiausių konkurentų URL sąrašą.
  1. Aptikti visus konkurentų atgalinius ryšius naudodamiesi nemokamu arba mokamu internetiniu patikrintuvu.
  1. Išmeskite viską į savo pagrindinį konkurentų URL sąrašą.
  1. Atlikti visą atgalinio ryšio analizę.
  1. Sugrąžinkite savo konkurentų Atgalines nuorodas į savo tinklalapius.
  1. Norėdami sužinoti ateityje, suformuokite vieną saugyklą visiems jūsų atgalinio ryšio duomenims.

1 žingsnis

Prieš atlikdami bet kokį kitą veiksmą, turėsite gauti 10 geriausių natūralios paieškos rezultatų konkrečiai raktinių žodžių eilutei. Kai greitai atliksite "Google" paiešką, užpildykite kiekvieną radomą URL į pagrindinį sąrašą, kad galėtumėte tęsti grįžtamojo ryšio patikrinimo procedūrą.

backlink seo

2 žingsnis

Ir čia jūs ketinate patikrinti savo konkurentų atgalines nuorodas, internete patikrinimo įrankiai. Patarimas: nedvejodami pakartotinai išbandykite, naudodami kuo daugiau skirtingų įrankių. Aš turiu galvoje čia, kad kiekviena susijusi sistema kenčia nuo tos pačios problemos - nė vienas iš jų negali mums pateikti išsamios apžvalgos apie atgalinio profilio URL. Kodėl? Paprasčiausiai todėl, kad jie visada siūlo įvairius rezultatų spektrą, kurių kiekvienas vadovaujasi atskiros duomenų bazės ir pan.

Ir čia mes pateksime į gana delikatus sankryžos - kokia yra geriausia tikrintojo įrankių rinkinys (tiek sumokėtas, tiek laisvai prieinamas nemokamai), naudojamas konkurentų atgalinės paieškos paieškai? Kaip jau minėjau, tai tik jums nuspręsti. Toliau pateikiami keli mano labiausiai siūlomi įrankiai, taip pat likusios parinktys, kurias bandžiau išbandyti savarankiškai. Kaip man, paprastai aš naudoju šias tris internetines sistemas: "Majestic", "Ahrefs" ir "SEO Spyglass". Tarp kitų išbandytų sprendimų galite kreiptis ir į "Open Site Explorer", "Backlink Watch", "Link diagnostika", "Small SEO Tools" ir "Semalt Analyzer".

3 žingsnis

Kai surinksite visas Atgalinės nuorodos iš kuo daugiau geriausių "Google" paieškos konkurentų, galite kurti pagrindinį atgalinės paieškos paieškos sąrašą. Aš turiu galvoje, kad turėtumėte tik viską išmesti savo pagrindiniame konkurentų URL sąraše. Perkeliant naudokite Notepad, kad sukurtumėte vieną pagrindinį sąrašą (. txt failą), nukopijuokite visas nuorodas, kurias sugebėjote rasti, ir tiesiog jį išsaugokite. Be to, turėsite pašalinti dublikatus. Kalbant apie mane, aš naudoju "Dupe Remove" nemokamą internetinę priemonę, kad pašalintų dublikatus ir viskas būtų aiškus.

4 žingsnis

Ir čia mes pagaliau atvyksime į tašką - konkurento atgalinės paieškos ir pačios analizės. Šiuo metu jūsų pagrindinis Atgalinės nuorodos greičiausiai bus gana didelės apimties. Štai kodėl turėtumėte atlikti dvigubą patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog ketinate išskirti tik geriausius pavyzdžius, kad pasiektų maksimalų efektyvų našumą. Tokiu būdu atkreipkite dėmesį ir atkreipkite dėmesį į tai, kokie Atgalinės nuorodos yra "Google" indeksuojamos ir kurios iš jų turi tam tikrą PR vertę. Žinoma, pastarosios būtų pirmasis mūsų paieškos atgalinės paieškos prioritetas. Tuo pačiu metu atkreipkite dėmesį, kad tik "Google" indeksuojama informacija turi būti pakankamai gera, kad ją būtų galima susieti su jūsų tinklalapiais.

Tokiu būdu aš turiu keturis įrodymais pagrįstus metodus, kad galėtumėte užbaigti savo konkurentų atgalinę paiešką ir analizę. Čia jie trumpai:

  • Rank Checker yra nemokamas SEO programinės įrangos įrankis, sukurtas tiksliai tam,. Pirmiausia turėtumėte pabandyti išbandyti, prieš išnagrinėję likusias galimybes.
  • Jei yra "Scrapebox", galite jį naudoti valdyti visą skirtingų duomenų masę, pvz., Kurios nuorodos iš tiesų yra gyvos, kokio inkaro teksto jie šiuo metu turi, kiek PR ir indeksavimo vertę "Google" gaunate.
  • Jūs taip pat galite naudoti "Excel" ir jos nemokamus SEO įrankius, kad sukurtumėte gana gerai ieškomą skaičiuoklę. Taip, užduotis gali atrodyti šiek tiek daug laiko, tačiau vis dar verta kiekvienos pastangos.
  • Jei norite visiškai ištrinti atgalinės paieškos ir analizės metodą, geriau išbandykite "SEO Spyglass". Tai ne tik paprastas nuorodų tikrintuvo įrankis, bet ir internetinė platforma su visomis kampanijomis, kad galėtumėte atlikti išsamią kiekvieno URL "Atgalinės nuorodos" analizę ir įvertinti jų kokybės charakteristikas.Tiesiog įklijuokite savo pagrindinį URL sąrašą ir mėgaukitės visais kiekvienam pateiktomis atgalininkais.

check backlinks

5 žingsnis

Dabar atrinkti jūsų konkurentų Atgalinės nuorodos į savo tinklalapius. Čia viskas, ko jums reikia - nuolat dirbti kiekvienoje atskiroje nuorodoje. Pasinerkite į savo konkurentų nuorodų kūrimo procesą ir atidarykite kiekvieną internetinę naršyklę. Tokiu būdu jūs suprasite, kaip kiekvienas rinkos priešininkas uždirbo geriausius atgalinius saitus. Jei tai yra tinklaraščio komentaras, jums reikės paskelbti naują savo komentarą. Jei tai forumo žinutė, turėsite atsisakyti registracijos ir tiesiog prisijungti prie dabartinės diskusijos. Kartais tai taip pat gali būti svečių dienoraščių žinutė, taigi turėsite išsiųsti el. Laišką ir investuoti šiek tiek laiko, pateikdami naują jūsų svečio įrašą.Tiesiog pereikite prie šio "replikos sąrašo" ir gausite bendrą supratimą apie šį procesą.

get backlinks

6 žingsnis

Sukurkite vieną saugyklą visuose savo atgalinės informacijos būsimos nuorodos. Tai būtų jūsų labai vertingas verslo turtas. Taigi, kai baigsite atgamintus atgalinius saitus, nepamirškite atkreipti dėmesį į kiekvieną sėkmingą replikaciją, pateikimą, taip pat visus savo nesėkmes (i. e. , pakimba atgalinės nuorodos). Atliekant didžiąją kontrolę savo konkurentų atgalinėms nuorodoms, turėtumėte patikrinti, kuris iš jų dabar naudojate, kad root iš gyvos atgalinės. Sukurkite atskirą skaičiuoklę arba atgalinio ryšio duomenų bazę ir mėgaukitės geriausia pažanga (netgi bet kuriuose kituose projektuose vėl ir vėl). Tai bus kietas!

December 22, 2017