Back to Question Center
0

Kokie įrodyti būdai greitai gauti Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Ar vis dar tiki, kad vienintelis būdas greitai gauti kokybės Atgalines nuorodas yra sukurti puikų turinį ir palaukti, kol naudotojai grįš į jus? Jei taip, tada šis straipsnis atvers jūsų akis tiesai. Žinoma, kokybiško turinio kūrimas yra reikšmingas bet kurioje paieškos variklio optimizavimo kampanijoje, bet tai trunka kelis mėnesius ar net metus, norint pritraukti skaitytojus į turinį.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime kaip pagreitinti grąžinimo į jūsų svetainę procesą ir pagerinti jūsų prekės ženklo žinomumą paieškos rezultatų puslapyje - internet monitoring equipment.

Quora yra unikali platforma, kurioje žmonės

get backlinks fast

ieško tinkamų atsakymų į jų klausimus. Tai perkrauta platforma, kurioje bent keli tūkstančiai žmonių kasdien klausia. Būtų kvaila ignoruoti šią galimybę padidinti jūsų verslo supratimą ir pritraukti naujų klientų į jūsų svetainę. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra ieškoti su savo nišą susijusių raktinių žodžių. Dėl to rasite šimtus tūkstančių klausimų, kurie laukia jūsų atsakymo. Turite atsakyti į klausimus, kuriais esate ekspertas, ir jei jame yra konkretus tinklaraščio įrašas arba straipsnis, kuris gali būti tinkamas atsakymas į klausimą, įdėkite nuorodą į jį.Tačiau, norėdami gauti nuorodą, turite įsitikinti, kad jūs ne tik susiejate su savo svetaine. Jei norėtumėte šnipinėti "Quora", tada greičiausiai tai sukels bausmes už šią platformą ir pašalinsite iš sistemos.

  • Pagalba žurnalistui iš

Yra rašytojų, tinklaraščių leidėjų ir žurnalistų naudingas šaltinis, vadinamas HARO. Bet kurie suinteresuoti žmonės gali rašyti klausimus ten, ir jei jūs turite atsakymą į savo klausimus, susijusius su tyrimais, galite gauti nemokamą spaudą. Jūsų straipsnis gali būti rodomas žiniatinklio svetainėje su platesne auditorija arba nemokama spauda. Jūs netgi galite būti paskelbtas tokiuose autoritetinguose naujienų šaltiniuose kaip "New York Times", "Verslininkas" ir kt., Todėl "HARO" yra puiki vieta pasiimti aukštos kokybės Atgalinės nuorodos.Iš tikrųjų jūs negausite daug nuorodų iš šio šaltinio. Tačiau tie, kuriuos galėsite gauti, gali suteikti jums daug vertės ir pasitikėjimo.

get backlinks

  • Ieškote neveikiančių nuorodų

Broken link building gali būti puiki galimybė greitai gauti Atgalinės nuorodos. Tačiau tai gali būti sudėtinga, jei sutelksite dėmesį į netinkamų nuorodų tipą. Yra daugybė svetainių, kuriose yra neveikiančių nuorodų, tačiau toli nuo jų norėtų išspręsti jų sulūžusius ryšius ir įdėti savo, o ne susmulkintus. Norėdami gauti geresnių rezultatų, turite susiaurinti paiešką. Turite ieškoti interneto šaltinių su neskaidriomis nuorodomis savo rinkos nišoje. Paprastai žiniatinklio valdytojai dažniau nustato neveikiančias nuorodas į savo tinklalapius, o bendrąsias tinklaraščio įrašus. Tokiu būdu jie generuoja daugiau srauto į savo domeną ir tobulina svetainės SEO.

December 22, 2017