Back to Question Center
0

Kaip gavote atgalines nuorodas į savo svetainę?

1 answers:

Let's face it - pradedant sukurti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę yra sunku sustoti. Tai nebus lengva užduotis, bet jei nori ir pasiruošę dirbti nuosekliai - visa tai gana įmanoma. Leiskite parodyti jums keletą efektyviausių būdų sukurti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę - la roche posay effaclar mat 40ml. Pažvelkime į mano anksčiau sukurtą naują svetainę. Norėdami jį išplėsti į sceną, turėjau atlikti keletą paprastų veiksmų, pvz., Investuoti tam tikrą laiką į vertingą dovaną savo auditorijai, šnipinėti konkurentus savo naudai ir dirbti forumo nuorodose (taip, jie gali iš tikrųjų turėti tam tikrą išmatuojama vertė). Žemiau turiu trumpą diskusiją apie kiekvieną galimą variantą.

backlinks to your website

Pateikite vertingą dovaną savo auditorijai

Pirmiausia, nedvejodami investuok šiek tiek laiko ir pastangų pristatydami naudingų dovanų savo tikslinei auditorijai. Aš turiu galvoje, kad, kai kalbama apie uždirbti pradines atgalines nuorodas į jūsų svetainę, yra tik vienas sudėtingas dalykas, su kuriuo paprastai susiduria beveik kiekvienas naujas internetinis projektas - niekas jų nepažįsta žiniatinklyje. Taigi, turėsite pasiūlyti kažką tikrai naudingos žmonėms, kad nustatytumėte pradinį apsilankymų, prenumeratų, akcijų ir klientų srautą. Tarp geriausių būdų, kaip atlikti užduotį, yra šie: sukurti su jūsų tema susijusį nuotraukų galeriją, atlikti pradinius duomenų tyrimus ar analizę (pvz. g. , naudingos tinklaraščio žinutės, vadovėliai, naudotojų gairės, atvejų analizės ir kt. ) Jei esate pakankamai kvalifikuotas, galite pabandyti sukurti nemokamą internetinį įrankį, kuris iš karto gautų daugybę žiniatinklio srauto, taip pat ekologiškų kokybės nuorodų į jūsų svetainę.

Spy uždaryti konkurentus už jūsų pranašumą

Matyt, būtų puiku mokytis savo sėkmingesnių konkurentų, kad išmoktų daug iš jų geriausių pasiekimų ir blogiausių klaidų. Galų gale, kas sakė, kad šnipinėjimas į aukščiausias oponentus jūsų tikslinėje nišoje turėtų būti amoralus? Taigi, niekada nedvejodami patraukti papildomų Atgalinės nuorodos į savo svetainę, atlikite šiuos paprastus veiksmus: ieškokite arčiausiai jūsų priešininkų, nustatykite geriausius jų Atgalinės nuorodos ir bandykite pakartoti jų naujausius. Norėdami užbaigti užduotį, aš rekomenduoju naudoti grįžtamojo ryšio analizės priemones, tokias kaip "Majestic", "Ahrefs", "Semalt Analyzer" ar bet kokias kitas nemokamas sistemas. Galų gale, tik jums nuspręsti.

Darbas forumo nuorodose

Ar žinojote, kad forumo nuorodos ne tik gali, bet turi vertę? Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad mes ketiname tinkamai juos panaudoti. Prieš ką nors dar turime susidurti - dažniausiai parašas, profilis ir likusios standartinės forumo nuorodos tikriausiai neturės realios vertės. Bet ką daryti, jei bandysite susigrąžinti savo tinklalapį atvirkštinėmis nuorodomis į dažniausiai aptariamas populiarias, perkrautas forumas? Aš turiu galvoje, kad jūs visada galite įtraukti nuorodą į savo turinį - tiesiog įdėkite jį į pirmąją eilutę, po kurios turi likti jūsų forumo įrašas. Žinoma, aš turiu omenyje ne tik atsisakyti nuorodos tiesiog pasakyti kažką panašaus "apsilankykite mano svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos. "Tiesiog todėl, kad kiekvienas geras forumas turėtų visada turėti taisykles, kad būtų sukurtas darbas.

website backlinks

Galų gale temos diskusijos turi būti kuo protingesni ir vertingesni, kad galėtumėte patekti į viršų ir suteikti kokybiškas atgalines nuorodas į jūsų svetainę. Pagaliau prisiminkime, kad šios forumo nuorodos nebūtų galingiausios, daugiausia SEO požiūriu. Vis dėlto, turėdamas keletą daugiau ar mažiau aktyvių forumo nuorodų paprastai padeda sukurti gana tvirtą svetainės pagrindą, ypač kai tai yra nauja.

December 22, 2017