Back to Question Center
0

Kokie būdai gauti kokybiškesnių ir ekologiškų Atgalinės nuorodos į mano EDU svetainę?

1 answers:

EDU atgalinės nuorodos yra tos, kurios gautos žiniatinklio šaltiniuose su EDU pratęsimu. Jie grindžiami netlinkingumo strategija ir skiriasi pagal jų vertę ir pasitikėjimą. EDU yra ribotas ALD, o organizacijos turi būti akredituotos aukštesniojo mokslo įstaiga, kad galėtų pasimokyti už tai. Daugiausiai svetainių savininkų,. edu ir - office cabling solutions. Gov grįžtamieji ryšiai yra aukšto prioriteto kokybės sritys. Tačiau paieškos variklių optimizavimo pramonėje nuorodos iš šių sričių reiškia daug daugiau. Nors daugelis žiniatinklio valdytojų vis dar diskutuoja apie tai, kad "Google" turi ypatingą požiūrį į "edu". svetainių Atgalinės nuorodos, mes galime įsitikinti, kad svetaines. edu domenai turi kokybę, pasitikėjimą ir įgaliojimus, kuriuos ieško kiekvienas nuorodų kūrėjas.

edu backlinks

Tačiau iškrovimas. "Atgalinės nuorodos", nenurodant suklastotų šlamšto metodų ar atkurti forumo profilius, gali būti gana sudėtingos. Šiame straipsnyje rasite keletą veiksmingų strategijų, kurias galite naudoti. edu Atgalinės nuorodos.

Kaip. edu gali Atgalinės nuorodos į savo paieškos optimizavimą?

Prieš pradedant kalbėti apie būdus gauti. Grįžti į svetainę, turėtume atidžiau pažvelgti į vertę ir galią. edu Atgalinės nuorodos.

Jūs tikriausiai girdėjote, kad žiniatinklio valdytojai teoriškai teigia, kad "Google" vertybės. Edu Atgalinės tik todėl, kad jie yra iš. edu domenai. Tačiau tai gali būti jų autoriteto įrodymas. Kai kurie paieškos atstovai tvirtina tai. "edu" domenai iš "Google" negauna patikimumo. Štai kodėl atrodo, kad be reikalo sunkiai stengiamasi gauti Atgalinės nuorodos iš šių sričių. Geresnis variantas yra sukonstruoti įtikinamą ir moksliniais tyrimais pagrįstą turinį, kuris bus ekrane dalijamas tarp vartotojų.

Iš tiesų reali vertė ir autoritetas. "Atgalinės nuorodos" yra iš to paties šaltinio, kaip bet kuri kita patikima svetainė žiniatinklyje. "Google" labai vertina šiuos domenus, nes jie jau seniai yra, ir turi daugybę kokybiškų ir tinkamų interneto šaltinių, kurie juos nurodo. Dėl šių faktų daugelis iš šių svetainių yra laikomos autoritetingomis paieškos priemonėmis, ir tai, kur yra pastangų sukurti jų atgalinius saitus.

Rasti būdai. edu Atgalinės nuorodos

Norėdami sukurti šią galingą atgalinę nuorodą, pirmiausia turėtumėte rasti tinkamą ir tinkamą savo rinkos nišą. edu domenai. Domenų sąrašas, kurį gausite, priklauso nuo to, kaip jūs naudojate nuorodų kūrimo praktiką. Pradiniame etape galite sukurti keletą išplėstinių paieškos modifikatorių, kad sudarytumėte pagrindinį tikslinių svetainių sąrašą. Pavyzdžiui, taikydami tam tikrą modifikatorių, pvz., "Site:. edu "pateiks jums tinkamesnius paieškos rezultatus. Be to, galite naudoti šiuos modifikatorius, norėdami gauti dar tikslesnį atsakymą į savo užklausą, ieškodami tikslų savo nišai. Verta pažymėti, kad pastatas. EDU Atgalinės nuorodos, turėtumėte pagalvoti apie tikslinės auditorijos svarbą ir vertę. Jums reikia sutelkti dėmesį į tam tikras vietas, kurios būtų prasmingos ir suteiktų pridėtinę vertę jūsų domene. Vadovaudamiesi šiomis gairėmis, sukursite tikrai galingus atgalinius saitus.

backlinks

Taktika, kurią galite panaudoti, kad galėtum tapti galinga. Edu Atgalinės nuorodos

  • Vietos nuorodų pastatas

Labiausiai paprastas ir paprastas būdas gauti kokybiškas atgalines nuorodas - pradėti vietos tyrimus. Jei svetainė, į kurią esate nuorodos, yra vietinė, galite pradėti bandyti susisiekti su vietinėmis švietimo bendrovėmis, mokyklomis ir pan. Atliekant šį tyrimą atkreipkite dėmesį į tokius skyrius vietiniuose tinklalapiuose kaip "Vietiniai ištekliai" ir "Vietos verslas". "Tai jūsų galimybė būti įtraukta į jų sąrašus.

  • Įtraukti juos į diskontavimo programas

Kitas veiksmingas būdas gauti kokybę. "Atgalinės nuorodos" yra pasiūlyti nuolaidas, kad universitetai ir mokyklos galėtų naudotis savo darbuotojais pagal specialią nuolaidą. Kadangi "Google" nubausti tiems, kurie užsiima nuoroda į pirkimo veiklą, neturėtumėte keistis nuorodomis dėl nuolaidų. Vietoj to galite sukurti abipusiai naudingus santykius su mokyklos ir kolegijos atstovais, ir jie greičiausiai bus malonu susieti su jūsų svetaine.

December 22, 2017