Back to Question Center
0

Kaip mes sukursime lengvas atgalines nuorodas 2019 m.?

1 answers:

Paieškos sistemos optimizavimas gali būti gana sunkus ir bauginantis, ypač jauniems specialistams, neturintiems tam tikros patirties. Ši sritis apima daugybę optimizavimo būdų, statistiką, įrankius, programas ir algoritmų atnaujinimus. Be to, skaitmeninė rinkodara nėra stabili rinkos niša. Kasdien šioje srityje atsiranda vis naujesnių naujovių, ir net ekspertams yra sudėtinga prisiminti visą gaunamą informaciją. Nepaisant visų šių sunkumų, yra paprastas būdas galvoti apie SEO - vps 1 gbps is how many mbps. Šis procesas susideda iš trijų tarpusavyje susijusių ir tarpusavyje sujungtų komponentų, kurie padeda didinti srautą. Šie elementai apima turinį, atvykstamąjį ryšį ir socialinę žiniasklaidą. Tinkamai taikydami šiuos optimizavimo metodus, 2019 m. Galėsite lengvai susigrąžinti nuorodas. Jums reikia skirti daug dėmesio visiems trims optimizavimo etapams, nes jie yra būtini norint, kad bet kuri šiuolaikinė SEO kampanija būtų sėkminga. Jei praleidote bent vieną optimizavimo etapą, pasieksite 10-ąjį "Google SERP" puslapį su itin mažu eismo srautu.

Prieš pradedant svarstyti šiuos tris pagrindinius elementus, reikia suprasti, kaip jie dirba komplekse.


SEO sudedamųjų dalių tarpusavio ryšiai

Svarbu turėti turinį, nes kompleksu jie sukuria sėkmingą optimizavimo iniciatyvą. Kad atliktumėte kokybišką ir sudėtingą svetainės optimizavimą, negalite atmesti vieno iš šių komponentų, nes laimėjusi optimizavimo procedūra reikalauja, kad kiekvienoje iš šių trijų sričių būtų kruopštus. Be to, kiekvienas iš šių pagrindinių SEO komponentų sustiprina kitus. Jei vienas komponentas, e. g. , turinys buvo įvykdytas tinkamu būdu, kiti du elementai (Atgalinės nuorodos ir socialinė žiniasklaida) tikriausiai atneš jūsų interneto šaltinio vertę. Optimalus optimizavimas paieškos sistemose - tai vėlesnio ir apgalvoto darbo tonai. Negalite daryti jokių nuorodų į savo optimizavimo kampaniją, nes tai gali pakenkti jūsų svetainės SEO ir sunaikinti jūsų pastangas kitose optimizavimo srityse.Laimei, galite kreiptis į SEO specialistus. Tiek laisvai samdomi darbuotojai, tiek vidaus SEO ekspertai gali padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus.

Taigi, aptarkime šiuos tris SEO komponentus, kurie yra labai svarbūs, kad 2019 m. Būtų lengviau gauti Atgalinės nuorodos.

1. Turinys

Turinys yra pirmas pagrindinis bet kokios optimizavimo kampanijos elementas, nes turinys vis dar yra karalius. Tai tiesiogiai veikia naudotojų patirtį jūsų svetainėje ir parodo jūsų profesionalumą pramonėje. Kiekviena svetainė turi turinį, kurį gali stebėti tik paieškos varikliai, šis turinys vadinamas meta turiniu. Štai kodėl turite įsitikinti, kad ne tik sukuriate kokybišką ir moksliškai pagrįstą turinį, bet ir optimizuojate metaduomenis, pvz., URL, pavadinimus, aprašymus, antraštes ir robotai. txt.

Nors jums gali būti gerai optimizuota ir gerai suprojektuota svetainė, jūs negalite atlikti paieškos optimizavimo. Dienoraštis gali būti puikus indėlis į jūsų svetainę SEO optimizavimas. Aš primygtinai rekomenduoju nepamiršti dienoraščio, nes kokybės turinys pritraukia naudotojus iš paieškos ir daro juos giliau į jūsų svetainės puslapius.

Jei norėtumėte būti geru tinklaraštininku ir pritraukti naujų klientų į savo puslapius, tuomet turite laikytis šių veiksmų:

  • Nuolat kurkite kažką naujo

Turite skelbti naujus straipsnius savo tinklaraščio puslapiuose, norėdami parodyti paieškos sistemas, kad jūsų interneto šaltinis yra aktyvus ir gyvas.Kuo dažniau jūsų tinklaraštis atnaujinamas, tuo geresnį atsakymą gausite iš "Google". Štai kodėl reikia, kad jūsų dienoraštis būtų sveikas.

  • Pateikite naudotojams naudingus duomenis

Jūsų dienoraščio sėkmė tiesiogiai priklauso nuo turinio skaitytojų skaičiaus. Štai kodėl jums reikia atkreipti ypatingą dėmesį į jūsų tinklaraštyje paskelbto turinio kokybę. Vartotojai nenori praleisti laiko skaityti ne unikalų, nereikšmingą ir žemos kokybės turinį. Jums reikia į jas įtraukti kažką unikalaus ir aktualaus. Jūsų turinys turėtų būti toks geras, kad skaitytojai jį dalytųsi vienas su kitu.

2. Atgalinės nuorodos

Nuoroda į pastato taktiką apima svečių dienoraščių, spaudos platinimo, komentarų ir kitų nuorodų formavimo taktikų.

Ryšio kūrimas yra svarbus jūsų prekės ženklo optimizavimui ir reklamai, nes paieškos sistemos pripažįsta jūsų svetainės autoritetą ir reputaciją pagal tai, kokios svetainės susieja jus su jūsų. Kuo aukštesnės kokybės internetiniai šaltiniai nukreipia į jus, tuo aukštesnė jūsų reitingas bus paieškos rezultatų puslapyje. Norėdami gauti kokybiškų nuorodų sulčių iš autoritetingų svetainių, turėtumėte būti geros kokybės svetainė su unikaliu ir atitinkamu turiniu bei gerą reputaciją tarp vartotojų.

Norėdami rasti autoritetingus žiniatinklio šaltinius savo nišoje, turite atlikti rinkos tyrimą ir surasti tinklaraščius ir tinklalapius, kurie teminiu požiūriu yra susiję su jūsų ir leisti svečiams komandiruoti. Tada jums reikia susisiekti su šių svetainių savininkais ir paprašyti jų apie nuorodų galimybes. Įsitikinkite, kad sukūrėte "dofollow" nuorodas, nes tik tokio pobūdžio "Atgalinės nuorodos" jūsų svetainei gali suteikti vertingos nuorodos. Jokių svetainių paieškos variklių optimizavimas negali būti sėkmingas, nebent kitos svetainės su juo susietos.

Aptarkime, kokie geriausi būdai gauti kokybiškas Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę:

  • Svečių dienoraščiai

Procesas, kaip galite gauti atgalines nuorodas per svečių dienoraščių, aš anksčiau aprašyta šiame straipsnyje. Tai yra geriausias būdas kurti nuorodas, nes paieškos varikliuose tai retai vertinama kaip šlamštas. Be to, tai yra puiki proga bendrauti su savo tiksline auditorija ir pritraukti naujų potencialių klientų į jūsų prekės ženklą.

  • Pranešimai spaudai

Pranešimų spaudai kūrimas yra gana paprastas būdas pagerinti jūsų prekės ženklo žinomumą ir pasakyti žmonėms apie jūsų naujoves ir pokyčius. Viskas, ko jums reikia, yra sukurti gerai parašytą kūrinį apie kažką įvykusį jūsų kompanijoje ir pateikti jį spaudos platinimo bendrovei.

  • Sukurti įdomų turinį

Ekologiškas būdas gauti kokybiškų nuorodų sultų yra sukurti vertingą turinį, kurį naudotojai dalysis ir patinka. Sėkmės raktas - reguliariai skelbti pagal mokslinius tyrimus pagrįstas neįvykdytas medžiagas.

  • Gaukite sąrašą vietiniuose kataloguose arba siauros specializuotose profesinėse organizacijose

Tikslinga pridėti savo interneto šaltinį į verslo katalogus, nes vis dar yra daug žmonių, kurie ieškos reikalingos organizacijos per šiuos katalogus. Nuorodos iš bet kokio gerbiamo šaltinio padės pagerinti jūsų svetainės reitingą, todėl nepraleiskite savo šansų. Internete yra daug paslaugų, kurios teikia svetainių savininkams galimybę kurti nuorodas iš pagrindinių vietinių katalogų.

  • Įsigykite konkurentų atgalines nuorodas

Jūs galite pasinaudoti savo rinkos nišą konkurentais, kurie jau stengiasi susieti. Pirmiausia turite atlikti konkurencinę analizę ir aptikti savo "TOP5" nišų konkurentus. Tada nustatykite nuorodas, kurias turi jūsų konkurentai, ir šaltinius, iš kurių atsiranda šių nuorodų. Raskite savo konkurentų nuorodą donorams ir paklauskite jų apie jūsų verslo nuorodų galimybes.

3. Socialinės žiniasklaidos priemonės

Veiksmas socialinėse žiniasklaidos priemonėse yra jūsų bilietas į aukščiausią poziciją SERP. Socialinė žiniasklaida šiandien yra neatskiriama paieškos sistemų optimizavimo dalis. Per socialinės žiniasklaidos kanalus galite susisiekti su savo klientais ir su jais užmegzti draugiškus santykius. Tiesiog gaunate daugybę pamėgtų dalių, o akcijos gali pakelti puslapio valdžią, taigi ir jo reitingą, dėl to tampa daugiau socialinio srauto.

Vykdydami savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros kampaniją, turėkite omenyje šiuos patarimus:

Jei įsteigiate savo prekės ženklą vienoje iš populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų "Google+", "Facebook" ar "Twitter", jūs turite dirbti pagal ją kasdien. Nepakanka paskelbti įrašo kartą per savaitę, nes jūsų stebėtojai bus greitai nuobodūs ir atmesti jus. Taigi, jei norite sėkmingai dalyvauti socialinėje arenoje, turite pateikti savo pasekėjams kasdieninius pranešimus apie įdomias temas, apklausas ir konkursus. Turite naudoti visus įmanomus būdus susisiekti su savo auditorija ir padaryti jį lojaliu savo prekės ženklu.

Rasti socialines nišas, kurios yra svarbios jūsų pramonei. Žinoma, PRIVALOMA kurti savo verslo paskyrą "Facebook", "Instagram" ir "Twitter", tačiau šios platformos yra tik dalis jums prieinamų socialinių tinklų.Tikslinga ieškoti kitų socialinių tinklų, kurie tarnauja nišoms tikslinių klientų.

Išvada

Šiame straipsnyje apibūdinti trys komponentai (turinys, nuorodų kūrimas ir socialinės žiniasklaidos skatinimas) yra būtini verslo skatinimui 2019 m.SEO sėkmė yra įmanoma, bet ne be kiekvieno iš šių pagrindinių elementų, esančių ir tinkamai užsiimančių. Šiandien sunku žaisti paieškos sistemas ir aukštesnį savo reitingą su keletu slidžių triukų. Štai kodėl jums reikia investuoti savo laiką ir pastangas kuriant gerą optimizavimo kampaniją. Dėl to jūs gausite didelę investicijų grąžą.

Jums reikia rimto požiūrio į jūsų optimizavimo kampaniją ir parengti planą, kuris turi būti grindžiamas išorinių nuorodų kūrimu iš autoritetingų jūsų nišoje esančių šaltinių, kuriant kokybišką ir moksliniais tyrimais pagrįstą turinį, optimizuojantį pagal atitinkamą ir didelį kiekį raktinius žodžius ir, galiausiai, sukuria stiprią socialinę poziciją, nes didžiausias jūsų potencialių klientų skaičius kasdien naudojasi socialiniais tinklais.

tol, kol įsitikinsite, kad jūsų vietinis optimizavimas (interneto dizainas, tarpusavio ryšiai, turinio rinkodara, raktinių žodžių tyrimai, metaduomenų optimizavimas) yra sklandus; turite veiksmingą ir laimingą nuorodų kūrimo kampaniją ir reklamuojate savo prekės ženklą socialinės žiniasklaidos platformose, jūs einate sėkmingai verslą internete.

December 22, 2017