Back to Question Center
0

Ar žinote, kaip nemokamai gauti "DoFollow" Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Gana lengva suprasti, kaip gauti "DoFollow" grįžtamąją ryšio nuorodą. Bet viskas nėra taip paprasta, kai kalbama apie kokybiškų, turinčių aukštą PR, kūrimą. Prieš pradėdami, štai ką turėtume turėti omenyje:

  • Paprastai vykdykite savo nuorodų kūrimo kampaniją, nesikreipkite į viltį, kad viską atliktumėte tik per vieną naktį - aqualia thermal vichy opinioni.
  • Niekada neapsunkinkite, nes sukursite per daug atgalinių nuorodų, nukreipiančių į jūsų pagrindinį puslapį arba nukreipimo puslapius, todėl geriau turėtumėte daugiau kontekstinių nuorodų, ekologiškai įeinančių į jūsų svetainės turinį.
  • Prieš grąžinant kitą tinklalapio ar tinklaraščio grįžtamąjį ryšį, įsitikinkite, kad jūs bet kuriuo metu galite pritaikyti ar atmesti bet kurį nurodytą.

Štai kaip jums gauti DoFollow Atgalinės nuorodos su dideliu PageRank, be to, nemokant cento. Išbandykite tokias paprastas schemas, kad sužinotumėte, kas vyksta:

  • Gaukite aukštą PR atgalinį ryšį su "DoFollow" iš "Microsoft" atsakymų svetainės. Nenuostabu, kad patraukti kokybiškas atgalines nuorodas - viskas, ko jums reikia - pasiūlyti tinkamą sprendimą konkrečiam klausimui. Tokiu būdu galite ne tik pritraukti daugiau lankytojų į pagrindinę svetainę ar tinklaraštį, bet parodyti savo žinias ir taip pagerinti savo valdžią ilgiau. Viskas yra gana paprasta - ten visada tenka išspręsti daugybę problemų. Taigi, kai jūsų atsakymo įrašas bus paruoštas ir bus paleistas, galite nemokamai gauti tą nusipelnytą atsakymą, pateiktą klausime.
  • Toliau pažiūrėkime, kaip gauti "DoFollow" grįžtamąją nuorodą naudodami savo asmeninę paskyrą "Google Plus". Ši socialinė platforma yra galingas šaltinis, susietas su jūsų profilio naudojimu. Viskas, ko jums reikia - tiesiog prisiregistruoti arba naudoti jau esamą. Tada eikite į skyrių "Apie" ir užpildykite visą reikiamą informaciją, kurią norite įdėti naudodami grįžtamąją nuorodą, nurodančią kelią į pagrindinę svetainę ar tinklaraštį. Atkreipkite dėmesį, nėra jokių nuorodų pridėjimo apribojimų. Bet tu geriau nei niekada nepersistenk - neretai juos kaip nemalonus - nebent norite, kad viskas atrodytų taip pat kaip ir šlamštas.

  • Apsvarstykite, kaip tvarkyti turtingus straipsnių katalogus ir interneto sąrašus. Pabandykite pateikti keletą savo įrašų, straipsnių ar bet kokių kitų kokybiškų duomenų, kurie vartotojui suteikia realios vertės. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad aš asmeniškai rekomenduoju pateikti tuos, kurie turi pakankamai pakankamai "PageRank" balų, pradedant nuo bent 4 lygio.
  • Taip pat galite kurti savo tinklalapį ar tinklaraštį, pateikdami kai kuriuos geriausius pranešimus, atitinkančius komentarus dešinėje skiltyje.Štai kaip galima lengvai gauti "DoFollow" grįžtamąją nuorodą - tiesiog eikite į kai kuriuos pakankamai gerus "DoFollow" forumus - ir jūs baigėte. Tarp kitų gerų vietų, norint pateikti nuorodą, galite kurti ir šiose svetainėse: Dmoz. com; Onemisija. com; Atvykstamasis. org; Infobarrel. Com. Jei nežinote, kur pradėti - nedvejodami išbandykite vieną iš jų ir išsiaiškinkite, kas yra teisinga.
December 22, 2017