Back to Question Center
0

Kokie yra geriausi "Amazon" pardavimo įrankiai, kuriuos naudoja "pros"?

1 answers:

Visi klestinti "Amazon" pardavėjai naudoja įtikinamus tyrimo ir analizės įrankius, skirtus tobulinti jų optimizavimo kampaniją ir skatinti pardavimus produktų sąraše."Amazon" rūpinasi savo pelniu ir pateikia keletą pagrindinių įrankių savo produktams tvarkyti ir užsakyti. Tačiau daugeliu atvejų šios "Amazon" programos nebus naudingos jums. Štai kodėl yra pagrįsta naudoti trečiųjų šalių "Amazon" pardavėjo įrankius, kad pritrauktų daugiau potencialių klientų ir padidintų pajamas - where can i buy swiss francs.

"Amazon" pardavėjo įrankiai gali patenkinti visus jūsų verslo poreikius, pradedant tyrimu, susijusiais su srautą, paieškos sąlygomis ir baigiant "Buy Box" kainų palaikymu. Taigi, viskas, ko jums reikia, yra suprasti visas jūsų galimybes ir rasti tinkamą įrankių rinkinį, kad galėtumėte efektyviai valdyti "Amazon" el. Prekybos operaciją.

Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos "Amazon" pardavėjo įrankius, kurie yra skirti pritraukti daugiau konvertuoto srauto į jūsų Amazonės sąrašą ir padidinti Amazonės pardavimus.

"Amazon" įrankiai pardavimui

  • Įrankiai tiems, kurie norėtų greitai gauti išmokas "Amazon"

"Amazon" "Central" ir "Sales Central", prekybininkai gali mokėti ne dažniau nei du kartus per mėnesį. Jei norite paspartinti šį procesą (be jokios abejonės, to norėtumėte), turite įdiegti vieną iš išmokėjimo priemonių. Jie padeda padėti "Amazon" pardavėjams mokėti daug greičiau nei du kartus per mėnesį. Naudodamiesi šiais įrankiais, galite kasdien gauti savo pinigus. Šios rūšies paslauga dažniausiai vadinama faktoringu. Greitesnės išmokėjimo priemonės kasdien moka "Amazon" pardavėjams, atsižvelgiant į jų pardavimo apimtį. Šios priemonės renka lėšas tiesiai iš "Amazon" pagal įprastą išmokėjimo grafiką.

Įgyvendindami tokias priemones, galėsite greičiau išplėsti savo verslą dėl greito prieigos prie jūsų grynųjų pinigų, kai jums to reikės. Tai suteiks jums galimybę jaustis nepriklausoma nuo "Amazon" ir investuoti į jūsų verslo plėtrą. Be to, galėsite kontroliuoti grynųjų pinigų srautus mokėti sąskaitas pagal savo tvarkaraštį, o ne "Amazon".

Kokybiškas išmokėjimo įrankis, kuris puikiai tinka jūsų "Amazon" verslo poreikiams, yra Payable. Šis įrankis suteikia kasmetines išmokas visų dydžių pardavėjams. Pradinė kaina per mėnesį yra 2% "Amazon" pardavimų.

  • Įrankiai tiems, kuriems reikia atlikti raktinių žodžių ir produktų tyrimus

Jei ieškote produktų galimybių "Amazon", raktinių žodžių ir produktų tyrimai įrankiai taps jums tinkamiausi. Naudodamiesi tokiais įrankiais, galėsite grįžti į "Amazon" paieškos duomenis, kad nustatytumėte, kurie paieškos terminai pirkėjai naudoja jūsų produktams rasti.Galėsite patikrinti kiekvieno pasirinkto raktinio žodžio arba raktažodžio paieškos apimtis. Taip pat galite naudoti pelno skaičiavimus, kad nustatytumėte bendras "Amazon" kiekvieno paieškos termino išlaidas ir pelno potencialą.

Norėdami rasti tinkamus paieškos terminus ir produktus, kurie atneš jums didelių pajamų "Amazon", turite atlikti didžiulę tyrimų kampaniją savo "Amazon" optimizavimo kampanijos apačioje.Didelės apimties paieškos terminai padės jums sukurti "Amazon" SEO produktų sąrašą ir laimėti daugiau pardavimų "Amazon". Dauguma profesionalių raktinių žodžių tyrimų programinės įrangos gali suteikti jums konkurencinius analitinius duomenis, suteikiant išsilavinę žvilgsnį į jų reitingą ir pelną.

internete yra daugybė "Amazon" raktinių žodžių ir produktų tyrimų įrankių. Jums reikia patikrinti geriausius iš jų ir rasti labiausiai tinka jūsų verslui.

  • Taikymo sritis

Taikymo sritis yra "Amazon" kokybės tyrimo priemonė, skirta atrasti praktinius "Amazon" paieškos terminus ir produktus. Tai padeda su "Google Chrome" plėtiniu atrasti pardavimo variklio paieškos terminus ir vertingus daiktus. Taikymo sritis nurodo aukščiausius paieškos rezultatų terminus, kad padėtų jums išsiskirti "Amazon" paieškoje. Dar viena nauda yra ta, kad galite pamatyti, kas skatina jūsų konkurentų pardavimus.

Naudodamiesi taikymo srities tyrimo įrankiu, galėsite suprasti savo potencialų pelną dėl daiktų, kuriuos ketinate į mažmeninę prekybą. "Amazon" galite gauti bet kokio produkto kainą, mokestį ir pardavimų įvertinimus. Visi šie duomenys, pateikti Scope, padės jums susiaurinti paiešką. Galite ekspertui atlikti visas savo išvadas CSV rinkmenoje, kad galėtumėte tolesnę analizę.

Pradinė kaina per mėnesį yra 32 USD. 50.

  • Sonar

Sonar yra nemokamas "Amazon" raktažodžių tyrimų įrankis, kuris remiasi realiais faktiniais klientų paieškos užklausų duomenimis. "Sonar" naudoja sudėtingą algoritmą, norėdamas nustatyti, ką jūsų potencialūs klientai ieško "Amazon", ir surinkti visus šiuos duomenis savo duomenų bazėje.Palyginti su kitais raktinių žodžių įrankiais, "Sonar" teikia prekybininkams daugiau galimybių, pvz., ASIN atvirkštinę paiešką, išplėstinę paiešką, kad surastų sinonimus paieškos terminus, "Amazon" paieškos apimtis kiekvienam raktiniam žodžiui ir daugelis kitų vertingų funkcijų.

Verta paminėti, kad Sonar apima tik tuos paieškos terminus, kurių ASIN reitinguoja pirmajame paieškos rezultatų puslapyje.

Tai nemokama "Chrome" naršyklės programa.

  • Įrankiai tiems, kuriems reikia atsargų valdymo paslaugų

Yra "Amazon" pardavėjo įrankiai, leidžiantys prekybininkams valdyti "Amazon" produktų sąrašus ir inventorių už Pardavėjo ribų Centrinis prietaisų skydelis. Šie pardavėjo įrankiai prijungia "Amazon" produktų duomenis prie išorinės duomenų bazės. Įdiegus šias priemones, interneto pardavėjai gali pridėti ir keisti produktus, tobulinti sąrašą, stebėti atsargas, koreguoti jų kainas ir net naudoti daugiau funkcijų.Kai kurie "Amazon" sąrašo įrankiai gali sinchronizuoti jūsų inventorizacijos duomenis su kitais pardavimo kanalais. Tai suteikia galimybę parduoti visus savo produktus keliose parduotuvėse. Be to, galite tvarkyti užsakymus ir pristatyti visus pardavimo kanalus.

Kai kurios iš šių inventoriaus valdymo priemonių teikia labai prieinamą kainų politiką. Taigi, jie gali remti klientų daugiakanalius pardavimo poreikius.

Šie pardavimo įrankiai yra "SellerEngine Plus" (49 USD). 95) - pateikite visas valdymo priemones, "JoeLister" (29 USD) - tarnauja tiek pardavėjams "Amazon", tiek "eBay"; "Vendio" (99 USD) - puikus aptarnavimas "Amazon" pardavėjams ir kitoms prekybos platformoms; "SellBrite" (183 USD) - tinka tiekėjams ir didelės apimties mažmenininkams "Amazon" ir kitose populiariose prekyvietėse.

December 22, 2017