Back to Question Center
0

Kaip padaryti, kad jūsų produktai būtų matomi, kai kas nors ieško jūsų "Amazon" taikomų raktinių žodžių?

1 answers:

Remiantis naujausiais pramonės duomenimis, "Amazon" pradeda ieškoti 55% visų internetinių produktų paieškų. "Amazon" tapo dar labiau populiarėjančia paieškos sistema nei "Google" produktų tyrimų srityje. Praėjusiais metais ši pasaulinė populiari mažmeninės prekybos platforma viršijo 107 mlrd. Tai reiškia, kad vidutiniškai kas valandą pardavimai viršija 12 000 000 USD. Ar manote, kad šie skaičiai yra įspūdingi? Manau, kad ši statyba yra gana įtikinanti ir skatina verslą "Amazon" - offerte tronchetti per camino.

Tačiau daugelis interneto prekybininkų nerimauja, kad "Amazon" ketina sumažinti pelno maržas ir apriboti jų verslo augimą. Šios baimės nėra nepagrįstos, ir tai gali būti tiesa priklausomai nuo jūsų verslo modelio. Tačiau šią riziką verta atsižvelgti. "Amazon" dominavimas suteikia daugybę e-commerce pranašumų, kurie padeda prekybininkams padaryti savo likimą. "Amazon" suteikia galimybę pasinaudoti savo pranašumais jūsų verslui. Viskas ko jums reikia laikytis Amazonės žaidimo taisyklių.

Patarimai, kaip pagerinti matomumą "Amazon" paieškoje

  • Gauk daugiau atsiliepimų

Įdėkite save į savo klientų vietą. Kai perkate iš "Amazon", ką dažniausiai tikrinate pirmiausia? Žinoma, naujausių klientų atsiliepimai. Turite įsitikinti, kad kiti žmonės yra patenkinti objektu, kurį ketinate pirkti. Kitaip tariant, daugumai klientų reikalingas socialinis įrodymas, kad būtų priimtas sprendimas pirkti.

Taigi, jūs turite ieškoti galimybių gauti daugiau teigiamų atsiliepimų savo naujausiems klientams. Galite atsisakyti savo produktų ar suteikti klientams nuolaidas, kad gautumėte sąžiningas ir sąžiningas apžvalgas. Ataskaitos, kuriose yra paveikslėlių ir vaizdo įrašų, yra labiausiai vertingi jūsų potencialiems klientams. Turite reikalauti, kad atsiliepimai būtų veiksmingi, ir apdovanokite klientus dėl to, kad jie prisidėjo. Taip pat tikslinga investuoti į optimizavimo sąrašą ir klientų aptarnavimo tobulinimą, kad gautumėte daugiau ekologinių apžvalgų. Galiausiai, jūs turite suprasti "Amazon" kainų struktūrą ir pakoreguoti savo kainas. Pvz., Galite pateikti savo klientams nuolaidas ir vykdyti kasdieninius sandorius, kad jie būtų ištikimi jūsų prekės ženklui. Ši rinkodaros strategija kartu su puikiais atsiliepimais ir gerai optimizuotu sąrašu gali sukurti laimingą "Amazon" optimizavimo strategiją.

Be to, gali būti įdomu gauti apžvalgas kitose platformose, pvz., Peržiūros šaltiniuose, atitinkamuose tinklaraščiuose ir mėgstamiausiose socialinės žiniasklaidos kanaluose. Skatindami savo atsiliepimus šiais kanalais, jūs gausite visur, kad padidintumėte prekės ženklo žinomumą.

  • Optimizuoti savo produktų sąrašą Amazon SEO

Amazon Search Engine Optimization vaidina svarbų vaidmenį gauti jūsų produktų sąrašas priešais tikslinę auditoriją. "Amazon" turi įvairius reitingavimo veiksnius, kad nustatytų, kurie produktai turėtų būti rodomi atskiriems naudotojams pagal jo pageidavimus ir paieškos istoriją. Taigi, jūs turite analizuoti pagrindinius "Amazon" SEO veiksnius ir sukurti savo sąrašą pagal juos.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas produkto pavadinimui. Jame turėtų būti nurodytos esminės produkto savybės ir tikslūs didelio masto paieškos terminai. Tada patikrinkite, ar užpildai visas taško punktus, ar ne. Jie taip pat turėtų apimti tikslinius paieškos terminus ir trumpai apibūdinti esminius produkto ypatybes bei ypatybes. Jūsų aprašymas turi būti išsamus ir raktiniai žodžiai turtingi. Įsitikinkite, kad apibūdinančiame skyriuje esate nurodę visas produkto pranašumus.

Atkreipkite dėmesį į paieškos terminus, kuriuos jūsų potencialūs klientai naudosis norėdami rasti savo produktus ir sužinoti, kokius raktažodžius naudoja jūsų rinkos nišos konkurentai. Daugeliu atvejų yra protinga naudoti ilgalaikius paieškos terminus, kuriuos naudotojai gali naudoti tam tikriems daiktams rasti. Šie paieškos terminai suteiks jums daugiau galimybių pakelti rangą SERP.

Nors visada svarbu suvokti paieškos rezultatų optimizavimo vertę, pirmasis įspūdis visada turėtų būti pirmoji. Todėl turėtumėte investuoti savo laiką ir pastangas į kokybiškus vaizdus, ​​kad pateiktumėte kokybišką pirmąjį įspūdį. Įsitikinkite, kad jūsų įraše yra kokybiškų vaizdų ir vaizdo įrašų turinio.

  • Ieškokite galimybių padidinti pardavimus iš "Amazon" paieškos

Neapsiriboti savo verslo galimybėmis, reklamuoti savo produktus tik "Amazon". Jums reikia galvoti didesni. "Amazon" yra daug reklaminių galimybių. Jūs gaunate savo produktus reklamoje spaudoje, naudodamiesi tinklaraščio skelbimu ir bendradarbiaudami su mąstymo įtakojais savo nišoje. Be to, jūs galite būti aktyviai dalyvavę nišos forumuose ir tinklaraščiuose, socialinės žiniasklaidos grupėse ir kituose kanaluose.

Raktas į sėkmę "Amazon" yra gilus supratimas apie rinką, kurioje jūs parduodate. Taigi, turėtumėte žinoti, kaip tinkamai nustatyti savo prekės ženklą "Amazon" paieškoje, kad išsiskirtų iš minios. Padarykite viską su klientu ir pamatysite rezultatą. Pateikite savo klientams aukštos kokybės produktus ir geriausią klientų aptarnavimą. Tokiu būdu padidinsite pardavimo istoriją ir pritrauksite daugiau klientų į savo produktus.

  • Pateikite konkurencingą kainą "Amazon"

Jei esate "Amazonės" pardavėjas, kainodaros karuose, ar tai jums patinka, ar ne. Konkurencinga kaina yra svarbus "Amazon" reitingavimo veiksnys, padedantis prekybininkams laimėti pirkimo dėžutę. Labiausiai sėkmingi "Amazon" pardavėjai naudoja specialias perkainojimo priemones, kad stebėtų rinkos kainas ir išliktų konkurencingi.

Tačiau yra ir kitų būdų, kaip galite likti Amazonės e-komercijos žaidimo TOP. Galite sutelkti dėmesį į savo reitingų tobulinimą atsakydami į visus svarbius pranešimus. Jums reikia turėti save kaip gerą pardavėją ir pateikti savo klientams priežastis pasirinkti tavo virš savo nišą konkurentų.

Be to, visada turėtumėte užsidirbti pinigų prie pirkimo. Tokiu būdu papildomų pardavimų skatinimas leis jums įsigyti daugiau ir sumažinti galutines išlaidas.

Atkreipkite dėmesį, kad pavėluoti pristatymai ir atsargos gali neigiamai paveikti jūsų prekės ženklo reputaciją ir sumažinti savo produktų reitingą "Amazon". Štai kodėl jums reikia sutelkti dėmesį į mažėjančias inventoriaus klaidas, pvz., Netinkamus laivus, sugadintus paketus ir atsargines atsargas. Labai svarbu, kad jūsų gaminiai visada būtų sandėlyje, nes tai yra lemiamas veiksnys laimėjant "Buy Box" ir aukštą "Amazon" reitingą. Jei galėsite greitai ir tiksliai nusiųsti savo daiktus, "Amazon" jus atlygins pagrindiniais pardavėjo privalumais.

  • Ieškokite partnerių ir naujų galimybių "Amazon"

Yra daugybė galimybių, kaip padidinti pardavimus "Amazon". Įsitikinkite, kad naudojate juos visus, kad padidintumėte bendrąsias verslo pajamas. Galite pabandyti bendradarbiauti su kitais "Amazon" prekių ženklais, kad galėtumėte plėtoti savo prekės ženklą ir gauti naujų verslo pasiūlymų.

December 22, 2017