Back to Question Center
0

Kaip padaryti, kad "Amazon" produktų sąrašas būtų veiksmingas?

1 answers:

"Amazon" yra didžiausia elektroninės komercijos platforma pasaulyje. Jis veikia beveik taip pat, kaip ir kiti paieškos varikliai, todėl vartotojams pateikiami atitinkami produkto rezultatai pagal jų užklausas. Svarbu tai, kad jūs galvojate apie optimizavimą ir kaip geriausiai optimizavimo būdai gali būti keičiami kasmet. Kaip ir bet kuri kita populiari paieškos sistema, "Amazon" turi savo taisykles ir gaires, kurių reikia laikytis, kad galėtumėte matyti savo potencialiems klientams. Tai yra labai konkurencinga rinka, kurioje galite įveikti savo nišą; jums reikia investuoti į "Amazon" produktų sąrašo optimizavimą.

Jei niekada nesijaudinote dėl produktų optimizavimo "Amazon", jūs neturite to padaryti, bet dabar puiku laikas pradėti kurti strategiją - افضل شركه نقل عفش بجدة. Šis straipsnis skirtas parodyti, kaip padaryti "Amazon" produktų sąrašą gerai konvertuotą ir pritraukti daugiau potencialių klientų iš paieškos.

Praktiniai būdai pagerinti "Amazon" produktų sąrašą

  • Produkto nuotraukos

( 16)

Kad jūsų įrašas būtų naudingas, turite pateikti vartotojams geriausius kokybės produktus. Vienintelis būdas, kaip jūsų potencialūs klientai gali išnagrinėti produktą, kurį jie ketina pirkti, yra produkto nuotraukos iš įvairių pusių. "Amazon" turi produkto atvaizdavimo reikalavimus, kurie apima technines specifikacijas ir "Amazon" svetainės standartus, skirtus produkto įvaizdžiui. Esminis vaizdo kokybės reikalavimas nurodo, kad vaizdas turi būti fokusuojamas, profesionaliai apšviesta ar fotografuota, turint realią spalvą ir lygius kraštus. Be to, jūs turite įsitikinti, kad produktas užpildo 85% ar daugiau vaizdo rėmo.

Vaizdai, kuriuos pateikiate produktų sąrašui, dažnai yra "Amazon" ieškotojų "make" arba "break factor". Štai kodėl jūs turėtumėte padaryti juos įtikinančiais, kad Amazonės ieškotojai priverstų įsigyti jūsų produktą.

  • Pagerinkite savo produkto pavadinimą

Turėtumėte įtraukti visą svarbią informaciją į 200 pavadinimų simbolius. Neperkraukite savo antraštės raktiniais žodžiais ar reklaminiais šūkiais. tikslus produkto aprašymas, kuriame yra prekės spalva, jo svoris, dydis ir kitos būtinos savybės. Kuo išsamesnis jūsų pavadinimas, tuo geriau. Jūsų pavadinimas turėtų suteikti pakankamai informacijos, kad kažkas galėtų priimti pirkimo sprendimą. pagrįsta naudoti visus 200 simbolių savo pavadinime.

Pagal "Amazon" gaires turėtumėte vadovautis specialia formulę, kad padėtumėte kurti savo knygas. Ši formulė yra tokia: "prekės ženklas + modelio numeris + modelio pavadinimas + produktas tipą ir spalvą

  • Pasiekite savo prekės ženklo potencialą per aprašymą ir taškus

Atidaryti Amazon Produkto puslapyje galite pamatyti pavadinimo taškus. Čia galite trumpai apibūdinti savo daikto charakteristikas strategiškai naudokite tikslinius raktinius žodžius. Negalite praleisti šio veiksmo, nes tai padeda vartotojams priimti sprendimą dėl pirkimo.

Tačiau taip pat svarbu pridėti išsamų jūsų produkto aprašymą. Kartais internetiniai prekybininkai supainiojami apie aprašymą ir pamiršti viską įtraukti. Daugeliu atvejų punkto punktai negali atsakyti į visus vartotojų klausimus, susijusius su parduodamais produktais. Būtent todėl jį reikia apibūdinti detaliau, suteikiant savo potencialiems klientams visas produktų privalumus ir funkcijas. Čia neturėtumėte rašyti apie savo įmonę arba pridėti reklaminę informaciją. Jūsų pagrindinė užduotis yra pristatyti prekę, kurią jūs parduodate.

December 6, 2017