Back to Question Center
0

Kaip pasiekti sėkmės "Amazon", ieškodamas geriausio pardavėjo raktinių žodžių?

1 answers:

Deja, nėra galutinio vadovo ar žingsnis po žingsnio veiksmų planų, kurie gali užtikrinti, kad jūsų produktų sąrašai bus gerai matomi "Amazon" ieškant geriausių pardavėjų pasiūlymų. "Amazon", turinti milijonus aktyvių pirkėjų, daugybe produktų pasiūlymų ir sudėtingo paieškos reitingavimo algoritmo, yra labai konkurencinga pardavimo vieta. Ir čia yra, kai jūsų produktų sąrašo optimizavimas pradeda veikti. Turiu omenyje, kad naudodamiesi geru efektyvių raktinių žodžių sąrašu galite lengvai pakilti į "Amazon" viršuje ieškodami atitinkamų pardavėjų pasiūlymų - rest api visualization. Bet kaip rasti geriausius raktinius žodžius su didžiausiais paieškos apimtimis, vis dar mažesne konkurencija? Žemiau aš parodysiu trumpą nurodymą padaryti daug lengviau, bent jau susijusius su Amazonės raktinių žodžių tyrimu.

Rasti sėklos raktažodžius

Jei tiksliai nežinote, kurie pagrindiniai tikslinius raktinius žodžius naudoti jūsų produktų aukcionuose "Amazon", tai yra jūsų pradinis taškas. Pirmasis dalykas, kurį reikia padaryti, yra sėklų raktinių žodžių paieška. Aš turiu galvoje, kad kai jau turite prekę pardavimui, atėjo laikas nustatyti pagrindines paieškos apimtis, atsižvelgiant į didelį iliustracijų paieškos terminų, kuriuos naudoja gyvi pirkėjai, vaizdą. Aš rekomenduoju naudoti "Google" raktinių žodžių planavimo priemonę kaip idealų kickstartinį sprendimą, kad galėtumėte greitai sužinoti žaidimo taisykles, kurias norite laimėti naudodamiesi "Amazon", ieškodami geriausių pardavėjų pasiūlymų.

Ištraukite kartu Raktinių žodžių idėjas

Kitas jūsų žingsnis - surinkti raktinių žodžių idėjas iš dviejų pagrindinių šaltinių: tikrosios pirkėjų paieškos nuostatos, taip pat geriausiai veikiantys raktiniai žodžiai ir sėkmingai naudojami raktiniai žodžiai jūsų konkurentai. Čia yra "Amazon" raktažodžių tyrimų ir stebėjimo įrankiai! Laimei, žiniatinklyje yra daug įvairių variantų (t. Y. Specialių įrankių, internetinių platformų ar naršyklių plėtinių). Kalbant apie mane, norėčiau rekomenduoti atlikti konkurencingus tyrimus kartu su nuodugniu realių klientų pageidavimų analize, naudodamiesi viena iš šių priemonių, skirtų įvertinti "Amazon" ieškant geriausių pardavėjo raktinių galimybių: "KeywordInspector", "Scope", "JungleScout" arba "full-fat AMZ" "Tracker" įrankių rinkinys.

Analizuoti pagrindinius rodiklius - ir jūs esate padarę

Nenuostabu, kad jūs atliksite tūkstančius skirtingų raktinių žodžių idėjų potencialiai laimėjęs. Bet kaip pasakyti tikrai vertingus pasiūlymus iš kai kurių tikrai mažiau pagrįstų pasiūlymų? Čia pateikiama pagrindinė metrika, pagal kurią pagrindinis raktinių žodžių sąrašas gali būti pateiktas trumpam praktinių veiksmų rinkiniui:

  • Paieškos apimtis - papasakokite, kad raktinių žodžių paieškos apimtis rodo, kaip populiari tai visame pasaulyje. Aš turiu galvoje, kad be "Amazon" rinkos, bendras paieškos apimtis mums suteikia plačią supratimą apie populiarumą pagal raktinius žodžius "Google" paieškoje tarp gyvų pirkėjų.
  • Paspaudimai - padės jums suprasti realų srauto generavimo potencialą pagal vieną raktinį žodį. Arba, atvirkščiai, žinodamas apie savo artimiausių nišų ar kategorijų konkurentų paspaudimų skaičių arba srautą, galite lengvai patobulinti keletą vertingų raktinių žodžių, kurie jau demonstruoja geriausius rezultatus "Amazon".
  • Raktiniai žodžiai Sudėtingumas - kiekvieną raktinį žodį arba ilgos frazės frazę apsvarstykite, kiek laiko ir kokiu mastu vertinate sunkumus, prieš pradedant kiekvieno produkto sąrašo optimizavimą. Aš turiu galvoje, kad čia sunkiausia rasti sveiką raktinių žodžių pusiausvyrą tarp jų komercinės vertės ir sudėtingumo. Ir atminkite, kad jūs siekiate rasti raktinius žodžius, kurie greičiausiai bus naudojami realių žmonių, o ne paieškos sistemų.
December 6, 2017