Back to Question Center
0

Kokie būdai tapti "Amazon TOP" paieškomis?

1 answers:

Norėdami gauti gerą idėją, kaip tapti "Amazon TOP" ieškotojų, turite gauti aiškų vaizdą apie tai, ką reiškia pardavimas Amazon. Norėdami įsitikinti, kad teisingai sukūrėte savo rinkodaros kampaniją, peržiūrėkite šį pranešimą, kad peržiūrėtumėte optimizavimo aspektus, kuriuos turėtumėte žinoti. Šis pranešimas atvers jūsų akis į "Amazon" lobių parduotuvę ir padės jums be jokių pastangų surinkti pinigų.

Amazonės pardavimo pagrindai

 • Pirkti Box

Paieškos, kurie naršo Amazoną pereikite prie pagrindinio produkto puslapio ir spustelėkite pasiūlymus, pateiktus žemiau produkto aprašymo, kad galėtumėte patikrinti daugiau turimų pasiūlymų - budget vps uk. Tačiau pirmas dalykas, kurį dažniausiai žiūri "Amazon" pirkėjai, yra "pirkimo dėžutė". Šiame skyriuje pateikiamas geriausias rinkos nišos variantas. Remiantis statistiniais duomenimis, 56 milijardai JAV dolerių parduodant "Amazon" pardavimus siekia 62 milijardus dolerių. Pirkėjai žino, kad gali pasikliauti "Amazon" pasirinkimu, nes jame atsižvelgiama į įvairius aspektus, pvz., Kainą, kokybę, aktualumą ir pan. Naudodamiesi pirkimo dėžute, klientai gali pradėti pirkimo procesą, pridedant gaminius į savo pirkinių krepšelius.

Dėl didelės konkurencijos "Amazon", nėra lengva užduotis tapti populiaru pardavėju, kuris laimi pirkimo dėžutę. Tai nereiškia, kad jei jūs reitinguojate aukštai Amazonės SERP, jūs tapsite rodomas pardavėjas. Norėdami laimėti pirkimo dėžutę, turite laikytis "Amazon" gairių ir būti vertinga savo klientams.

 1. Konkurencingos kainos
 2. (27

  Faktoriai, )

  Jūs turite suteikti vartotojams konkurencingą kainą, kad laimėtumėte pirkimo dėžutę. Tai apima ne tik produkto kainą, bet ir pristatymo kainą. Pirkėjai, kurie ieško reikalingų produktų "Amazon", gali palyginti visas kainas ir greičiausiai pasirinkti mažiausią kainą rinkoje. Kad jūsų kaina būtų konkurencinga, reguliariai reikia atlikti konkurencinę analizę. Be to, tikslinga naudoti perkainojimo priemones.

  1. Konkurenciniai pasiūlymai

  Jūsų pasiūlymai turėtų konkuruoti, nes ten yra daugiau pardavėjų, jis pakyla į viršų.

  1. Pardavimo istorija

  Norėdami laimėti "Amazon" pirkimo dėžutę, turite turėti ilgą ir teigiamą pardavimo istoriją. "Amazon" atsižvelgia į klientų atsiliepimus ir vidutinį pirkinių skaičių per mėnesį. Paprastai produktai, kurie neseniai pasirodė "Amazon" rinkoje, negali tapti populiariausiais pardavėjais.

  Daugelis kitų veiksnių įtakoja "Amazon" pasirinktą reklaminį pardavimą. Tačiau minėti veiksniai yra galingiausi. Čia veiksmingiausias sprendimas yra užtikrinti, kad visi sandoriai, kuriuos gaunate per "Amazon", būtų geri. Jums reikia suteikti klientams geriausią klientų aptarnavimą ir palaikyti naudingumą..

  • "Amazon" įvykdymas

  "Amazon" pasitenkinimas - tai "Amazon" sukurta programa, skirta padėti mažmenininkams prekiauti savo prekėmis. Naudodamiesi šia programa, galite nusiųsti savo prekes į vieną iš daugybės "Amazon" klientų aptarnavimo centrų. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai klientas perka produktus iš jūsų, "Amazon" juos perkrauna. Ši programa padeda sutaupyti laiko ir sutelkti dėmesį į kitus verslo veikimo aspektus. "Amazon" perima daugybę laivybos ir klientų aptarnavimo aspektų, taip pat plečia jūsų produktų pasiekiamumą "Amazon Prime" nariams ir padeda laimėti pirkimo dėžutę.

  Patarimai, kaip padaryti jūsų produktus TOP paieška Amazone

  • Atsiliepimai apie produktą

  Teigiami atsiliepimai apie prekes yra labai svarbūs jūsų aukštam Amazonės reitingui. Reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie atsiliepimus apie jūsų produkto puslapio sąrašą, bet ne apie atsiliepimų pardavėjo profilyje. Nuo paskutinio "Amazon" algoritmo atnaujinimo draudžiama inicijuoti vartotojus palikti atsiliepimus už dovanas, nuolaidas ir tt Todėl jums reikia ekologiškai gauti atsiliepimus. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra suteikti klientams geriausią apsipirkimo patirtį. Stenkitės, kad gautumėte teigiamų produktų apžvalgų, nes jie padidina reitingą ir padidina paieškos srautą, o vėliau - daugiau užsakymų ir pardavimų.

  • Raktažodžiai

  Svarbu įterpti tikslinius paieškos terminus produkto pavadinime, aprašyme ir užrašuose. Pirma, jums reikia atlikti raktinių žodžių tyrimą ir rasti tinkamiausią verslo paieškos terminus, kurie gali būti naudojami sąrašo reklamai. Antrame etape turite strategiškai naudoti šiuos raktinius žodžius savo pavadinime ir aprašyme, kad jūsų įrašas būtų gerai optimizuotas ir matomas Amazonės paieškos rezultatų puslapyje. Tačiau neturėtumėte pralaužti savo įrašo su raktiniais žodžiais, nes šiais laikais "Amazon" algoritmas tampa protingesnis ir už jį galite būti nubaustas. Štai kodėl jūsų vardas yra natūralus, tikslus ir įdomus, kad pirkėjai spustelėtų jį iš paieškos rezultatų. Norėdami supaprastinti raktinių žodžių tyrimo kampaniją, galite naudoti vieną iš automatinių siūlomų įrankių, tokių kaip "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė arba "Amazon" raktinių žodžių įrankis.

  • Gerai optimizuotas produktų sąrašas

  Gerai optimizuotas produktų sąrašas gali padėti jums laimėti ilgalaikius pardavimus. Mūsų ankstesniuose straipsniuose mes pateikėme išsamias instrukcijas, kaip padaryti jūsų įrašą efektyviu. Štai kodėl aš ketinu išvardinti tik pagrindinius produktų sąrašo optimizavimo veiksnius, kurie gali teigiamai paveikti jūsų paspaudimų rodiklį ir konversiją:

  1. Patikimas ir gaudomas prekės ženklas;
  2. aprašomojo produkto pavadinimas;
  3. Visas produkto aprašymas su visomis reikiamomis gaminio savybėmis ir akivaizdžia nauda;
  4. pagrįstos užprotestavimo punktai;
  5. kokybiškų gaminių nuotraukos su galimybe padidinti;
  6. Spręsti problemas.
  • Konkurencinga kaina

  "Amazon" klientų diapazonas nustatomas pagal tai, kokią vertę jie vertina ir ko jie nori išleisti tai Jūsų kaina turėtų būti pagrįsta ir pagrįsta vidutine rinkos tendencija. Tai gali pakilti ar pakristi sezoniškai arba atsiradus naujoms patobulintoms jūsų produkto versijoms. Jūsų kaina neturėtų būti labai maža, nes tai gali reikšti jūsų potencialių klientų kokybės problemas. Štai kodėl stenkitės orientuotis į pirmaujančią savo nišą.

December 6, 2017