Back to Question Center
0

"Semalt" vadovas: devyni žingsniai planuojant svetainės turinį

1 answers:

svetainių savininkams sunku planuoti ir kurti turinį savo vartotojams,bendradarbiaudama su kitais. Tačiau vis tiek galima efektyviai valdyti svetainės turinį

"Max Bell", "Customer Success Manager" Semalt ,patarimai, kaip sekti devyniais žingsniais kaip tinkamo turinio gavimo ir paskelbimo vadovą

1. Įvertinti dabartinę kopiją

Prieš ką nors, dabartinės kopijos įvertinimas yra apdairus, nes jis identifikuojaklaidos ar dalykai, kuriuos reikia atnaujinti. Klasifikuojant turinį ir priskiriant konkrečius tikslus šioms grupėms, lengviauįsitikinkite, kad svetainėje pateikiama tik vertinga medžiaga.

2 - vps 1000 mbps network. Nustatykite tikslinį auditoriją

Prieš kurdami turinį, įmonė turėtų žinoti, su kuo kalbama. Supratimasar nustatant tikslinę auditoriją padeda planavimo metu užtikrinti aiškumą. Jis nustato, ar informacija, kurią ketinama įtrauktiyra būtina arba pakankamai aiški. Ji taip pat nurodo pirminę, antrinę ir tretinę auditoriją, kad užtikrintų, jog svetainė tinka visiemsjo lankytojai.

3. Naudokite svetainių schemas

Svetainės schemos veikia kaip brėžiniai. Be to, svetainė gali nepasiekti visų savo tikslųarba priskirti turinį atitinkamame puslapyje. Yra daugybė įvairių programų ir programinės įrangos paketų, kurie padeda kurti ir tvarkyti informaciją apieInterneto svetainė. Tokie pavyzdžiai yra "Microsoft Word" organizacijos diagrama ir nemokamos kryžminio platformos "XMind" priemonės. Pradėk nuo biriųturinį, kad pamatytumėte, ar viename puslapyje gali būti viso puslapio arba gali prireikti pogrupių. Vykdydamas visa tai tampa įmanoma nustatyti prioritetus irpertvarkyti elementus svetainėje.

4. Bendradarbiavimas su kitais

įtraukiant kitus žmones peržiūrint ir redaguojant turinio turinįnėra gramatinių klaidų ir yra prasminga kitiems. Bendradarbiavimas leidžia kitoms šalims prisidėti..Vieni visi turinio failai apribojaŠių sąveikų galimybė ir turinio kūrėjai turi to išvengti. "Google" dokumentai ir "JumpChart" yra svetainės turinio bendradarbiavimasįrankiai, leidžiantys keliems vartotojams pateikti atsiliepimus.

5. Pasakojimas Versus Parduodu istoriją

Kai kurie žmonės mano, kad jų svetainėse yra galimybė kalbėti apie versląistorija. Priešingai, jis turėtų pasakyti kitų žmonių, kurie galėjo pasinaudoti produktais ar paslaugomis, istorijassiūloma svetainėje. Viskas, kas svarbu, yra įrodymai ir suprantama. Produktas ar paslauga turi užpildyti poreikį,su lengva skaityti taškų, susijusių su nauda, ​​kurią gauna vartotojas.

6. Rašykite žmonėms ir paieškos sistemoms

Verslas neturėtų įterpti daugybės raktinių žodžių į turinį, tiek, kiek jis prarandajo reikšmė arba tampa neskaityta. Natūraliai įtraukus šias sąlygas į visą tekstą, skaitytojai matys turinį. Taip patnaudojant semantinius raktinius žodžius pakeisti pagrindinius raktinius žodžius, nekeičia originalios medžiagos prasmės.

7. Padarykite veiksmų orientuotą kopiją

Turinio pabaigoje turėtų būti tekstas, kuriame lankytojams nurodomas koks žingsnisjie turėtų imtis kito. Elektroninio pašto adresas arba kontaktinė puslapio nuoroda leidžia lengvai imtis veiksmų vartotojams, o verslas vis dar yra viršujejų protu.

8. Vizualinis apeliacinis skundas

Įskaitant atraminius vaizdus, ​​diagramas ir iliustracijas, užtikrinama, kad kopijaatrodo taip gerai, kaip yra naudinga. Vartotojams naudinga atsisakyti teksto, kuriame pateikiami didesni kintamieji pasiūlymai ar atsiliepimai, arba naudojant bullet sąrašuskad pasirenka ieškoti tekstų. Kopijos šriftas turi atlikti svarbų vaidmenį užtikrinant kopijos įskaitomumą.

9. Terminai

nustatant konkrečius terminus asmenims ir komandoms užtikrinama, kad projektailikti trasoje. Vienas iš būdų tai padaryti - grupuoti turinio kūrimą į atitinkamus fragmentus ir dirbti vienu metu. Apie skyriųturėtų būti viena iš pirmųjų, nes jis nustato toną ir nustato, su kuo sutelkti dėmesį, kai projektas vystosi. Terminai padeda nustatytikada pateikti darbus peržiūrai su suinteresuotosiomis šalimis ir kada sudaryti visą turinį į svetainę.

Išvada

Svetainės planavimas reikalauja laiko planuoti ir įgyvendinti strategiją. Pertokiu būdu svetainėje bus lengviau pristatyti kokybės ir be klaidų turinį.

November 27, 2017