Back to Question Center
0

"Semalt" tyrimas: kokie privalumai skaitmeninės rinkodaros ekspertams suteikia jūsų e-komercijos verslą

1 answers:

Bet kuri geroji rinkodaros agentūra turėtų galėti padėti jūsų elektroninės komercijos versle augtigreitai, bet kartu sušvelnink bet kokį stresą. Natūralu, kad visi verslo savininkai nori išplėsti savo įmones, generuoti daugiaupardavimo ir pasiekti pirmaujančias pozicijas tam tikroje prekybos nišoje.

Kaip akivaizdu, kartais reikia pagalbos rankos. Skaitmeninės rinkodaros nuomaagentūra turėtų būti gera vieta pradėti. Jason Adler, "Customer Success" vadybininkas Semalt paaiškina, kokias 8 išmokas gausite, jei samdote skaitmeninius ekspertus.

Reklama

Tipinė rinkodaros agentūra yra naudinga kuriant, perkant ir nukreipianteismas ten, kur to reikia - holbrook ducati. Kodėl jie yra geri? Na, tai yra dėl šių keturių priežasčių:

  • Patirtis. Turėdami didelę patirtį dirbdami su įvairiomis įmonėmis,jūsų rinkodaros agentūra būtų matę daugybę sėkmingų kampanijų.
  • Organizacija. Jūs gausite išsamią ataskaitą apie tai, kiek išleista projektui
  • Laiko efektyvumas. Išsaugokite sau vertingą laiką, leisdami jiems elgtisrinkodaros aspektas verslo, o jūs rūšiuoti viską kita.
  • Ekonomiškas. Kadangi jie prieš tai įsigytų daug reklamosjūsų įsipareigojimas, jie (agentūros) gali gauti geresnius tarifus.

turinio rinkodara

Kaip rodo pavadinimas, turinio rinkodara sukasi grafikos, vaizdo įrašų kūrimotada juos platinant, siekiant pritraukti, užsiimti ir keisti banglentininkus į klientus. Šiandienos pasaulyje kurreklaminis turinys naudojamas siekiant apsipirkti pirkėjų, turinio rinkodara sukuria vertę. Tai rinkodaros vaidmuoAgentūra sukuria jums šviežią, įdomų ir patrauklų turinį.

Rinkodara paštu

Ši rinkodaros technika niekada nebuvo visiškai panaudota įmonėms. Tačiau suRinkodaros agentūros paslaugomis, kurios gali būti jums garantuotos, galite gauti gerų rezultatų. Tiesiog sukurkite sąrašą, kas turi būti padaryta ir jūsųagentūra ją tvarkys už jus.

Socialinės žiniasklaidos valdymas

Įmonėms gana dažnai paleisti socialinės žiniasklaidos puslapius - "Facebook" puslapį, a"YouTube" kanalas, "Google+" ar "Twitter" paskyra. Šių puslapių atnaujinimas reguliariai yra galvos skausmas, kurį galima įveiktirinkodaros agentūros pagalba.

Interneto svetainių kūrimas ir plėtra

Verslininkai dėl daugelio priežasčių rizikuoja versle. Kai kurie tai daro tik dėl tojie gali ir kiti tai daro dėl kokios nors kilnios priežasties. Deja, ne visi yra gebantys kurti savo svetainę supuiki perspektyva buvimui internete (web dizainas). Jei esate naujokas, agentūra turėtų jums padėti.

Fotografija ir videografija

Videografija ir fotografija yra labai svarbios, kai kalbama apie internetinių prekių pardavimą.Pagalvokite apie scenarijų, kuriame vartotojas neturi informacijos apie tai, kaip produktas atrodo - tada vaizdo ar vaizdo įrašas turėtų būti naudingas.Tai puikiai atliks geroji rinkodaros agentūra.

Konversijos koeficiento optimizavimas (CRO)

Yra šimtai rinkodaros agentūrų, siūlančių CRO. Tai (CRO)priklauso nuo bandymų ir duomenų rinkimo, norint pertvarkyti žiniatinklio turinį, kuris yra paverstas potencialiais klientais. CRO yra techninio pobūdžio, todėl jireikalauja profesinės patirties.

Kai verslas auga, jūs turite patirti daugiau iššūkių. DėlPavyzdžiui, generuojant daugiau pardavimų, jūs gaunate daugiau klientų aptarnavimo pareigų. Naudodamiesi platesne produktų linija, galite gauti daugiau inventoriausSekti. Mesti daugybę reklamos parinktys ,SEO atnaujinimai, socialinės žiniasklaidos rinkodaros įrankiai ir jūs gausite platesnį vaizdą.

November 27, 2017