Back to Question Center
0

"Semalt" skaitmeninis ekspertas paaiškina, kokios 404 klaidos reiškia SEO

1 answers:

Kas sukelia 404 nerasta klaidų? Ar jie ketina pakenkti mano reitingui?Šie klausimai išlieka nepalankūs prekės ženklo vadovų protuose, kai atsiranda klaidų "404 nerasta" .

Kai jūsų puslapis grąžina 404 klaidas, trikdžiai kelia grėsmęUX (vartotojo patirtis). Kiekvieną kartą, kai lankytojas gauna 404 klaidą, jis / ji yra priversta iš naujo įvertinti ir grįžti, kurireiškia palikti savo puslapį. Jei prekės ženklo valdytojai ar skaitmeninės rinkodaros specialistai klaidų sukelia paniką, kai jie pastebėjožiniatinklio valdytojo įrankiai. Norėdami išvengti šių problemų, Michael Brownas, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos,visapusiškai peržiūrėkite, kokios 404 klaidos yra jūsų SEO ir kaip pašalinti jų nepageidaujamą poveikį .

Kaip rasti 404 klaidas

Naudokite "Google Webmaster Tools"

Tai yra vienas iš geriausių būdųaptikti klaidas tiesiai iš "Google". Jums reikia tik prisijungti prie savo žiniatinklio valdytojo įrankių, eikite į nuskaitymą ir spustelėkiteNuskaitymo klaidos. Visi trūkstami URL bus rodomi skyriuje nerasta. Jūs netgi galite patikrinti diagramosgeresnės analizės metu klaidos.

Broken link ieškikliai

Šiandien yra daugybė naršyklės plėtinių ir netgi nemokamatinklalapių, tokių kaip "Validator.w3org" ir "Mano nuorodos". Tai lengvai identifikuoja jūsų svetainėje sugedusias nuorodas.

Naudojant Screaming Frog SEO Spider

Panašiai kaip ir Žiniatinklio valdytojo įrankiai, "Spider" leidžia pamatyti visas 404 nerasta klaidas.Atsisiųskite programą. Įdiekite "SEO spider" ir įveskite savo svetainę, tada spustelėkite nuskaityti. 404 klaidos bus rodomos būsenojeKodo skirtukas..Taip pat galite eksportuoti ataskaitą kaip .csv failą .

Kokios 404 klaidos yra SEO ir kodėl reikia veikti greitai

?

"Google" vertina tai, kad kartais neišvengiamos 404 nerasta klaidos.Todėl jūsų svetainė nebus indeksuojama ar nubausta. Tačiau, kadangi "Google" daugiausia dėmesio skiria kokybei,jūsų SEO dažniausiai kenčia. Kadangi "Google" robai nuskaito vidines jūsų puslapio nuorodas, jums bus pažymėta kaip šalisnesuinteresuotas geresnio naudotojo patirties teikimu. Laikui bėgant "Google" nustos nuskaityti jūsų puslapius, o srautas labai sumažės .

Rinkodaros specialistai turėtų būti labiau susirūpinę dėl "Facebook" atsakymoklientai, o ne "Google" robotai. Jūsų lankytojams klaidos priežastys apskritai nesvarbi, ką jie dominagauna norimą turinį. Dauguma lankytojų paprastai išeina į kitą svetainę, seka konkurentą arba išeina. Taireiškia srauto praradimą, nes klientas negali priimti kito žingsnio link konversijos. Todėl jis visada yra protingasiš jūsų kuo greičiau nustatysite klaidas ir greitai jas nustatysite .

Kaip nustatyti 404 nerasta klaidų?

Kai atsiranda 404 klaidos, būtina palengvinti klientų sugebėjimą grįžti prie srauto.

Naudokite 301 nuolatinį peradresavimą

Jei konkretus puslapis buvo pašalintas arba perkeltas,301 peradresavimai padeda susieti puslapį su naujuoju. 301 peradresavimai yra geri, nes jie nepraranda puslapio autorizacijos iš ankstesnio puslapio .

Naudojant robots.txt

Failas robots.txt naudojamas, kad "Google" robotai praneštųkonkretūs puslapiai buvo pašalinti ir nenorite, kad jie būtų nuskaityti. Tai yra puikus būdas spręsti 404 klaidą, kai daugpuslapių pašalinta.

Jūsų puslapiuose pateiktų klaidingų rašybos klaidų taisymas

Jei naudojate "Webmaster Tools", galite lengvai jį identifikuotipuslapiai su sulūžusiais nuorodomis. Patikrinkite šiuos puslapius atidžiai, kad nustatytumėte, ar nuoroda yra neteisingai parašyta, ir iškart juos pašalinkite Source .

November 27, 2017