Back to Question Center
0

"Semalt" skaitmeninės rinkodaros patarimai didina pajamas jūsų viešbutyje

1 answers:

Svetingumo industrija pritraukia skirtingo skonio ir pageidavimų klientus.Daugelis šios srities rinkodaros specialistų susiduria su sudėtingais sprendimais, bando analizuoti naujausius "buzz" arba "tendencijų" žodžius, tokius kaip "turinio rinkodara" arba "dideli duomenys".Tai lemia, kad viešbučio specialistai turi taikyti sudėtingas strategijas ir galvoti apie rinkodaros biudžetą, tuo tarpu vis dar naudodamiesi automatizuotu palydovo atsakymutelefono skambučiai. Tai negerai, o viešbučių savininkams turėtų grįžti į pagrindinius dalykus, daugiausia dėmesio skiriant svarbiausiems svečiams.

Susitarkite su pateiktais skaitmeninės rinkodaros pagrindaispateikė Andrew Dyhan, "Customer Success Manager" Semalt .

Patobulinkite svečių rezervavimo patirtį - baby parking lombardia.

Svarbiausias viešbučių kambario pardavimo aspektas yra svečių užsakymo patirtis."Statistic Brain" duomenimis, 58 proc. Viešbučių rezervavimo internetu įvyksta. Tai didžiulis skaičius. Svetainė viešbučio svetainės yra svarbusinternetinio užsakymo aspektas. Keista, daugelis viešbučių tinklalapių puslapių yra sunkiai naršyti, todėl svečiai labai sunkiai dirbarezervuoti kambarį. Žmonės neturėtų spustelėti "patogumų" ar "apgyvendinimo" ir laukti valandų, kol puslapis gali įkelti. Be to, anveiksmingas viešbučio pagrindinis puslapis turėtų turėti skyrių, kur lankytojas gali slinkti ir rasti svarbią informaciją prieš užsakydamas paslaugas. Svečiainorėtų matyti kambarius, įvertinimus, atsiliepimus ir rezervavimo dėžutę. Veiksmingos SEO strategijos įgyvendinimas gali padėti tobulinti šią patirtį.

Sužinokite apie SEO tiesą svetingumo industrijoje.

"Hotels" yra viena iš pirmųjų "SEO" veiklos vykdytojų nuo 2004 m.viešbučio svetainė galėjo įtraukti raktinius žodžius į nematomų žymes pagrindiniame puslapyje ir paieškos sistemose, pavyzdžiui, "Google" galėtų indeksuoti keletą raktinių žodžiųmėnesius vėliau. Tačiau dabar viskas pasikeitė, o "Google" algoritmų indeksai per kelias dienas atspindi svetainę. Be to, "Google" naudojaRankBrain - dirbtinis intelektas, sukurtas neįtikėtinai nuspėjamuoju tikslumu. Tai reiškia, kad įmonės mažiau kontroliuojapaieškos reitingą. SEO yra daug mažiau darbo, o viešbučių savininkai dabar gali perkelti SEO biudžetą į kitus skaitmeninės rinkodaros metodus, tokius kaip socialinė žiniasklaida.

Suprasti ryšį tarp socialinės žiniasklaidos ir svetingumo.

Šiuo atžvilgiu daugelis viešbučių savininkų buvo sugauti dėl greito greičiokokios socialinės žiniasklaidos, kaip "Snapchat" ir "Facebook", toliau auga. Itin protinga viešbučių savininkams suvokti geriausią socialinę žiniasklaidą, naudojamą skaitmeninėje erdvėjerinkodara. Galbūt tai taip pat turėtų prisidėti prie SEO patirties didinimo. Ekspertai taip pat atskleidžia, kad viešbučių savininkai turi investuoti į vaizdo įrašų kūrimąnes 67% svečių žiūri su kelionėmis susijusius kūrinius prieš užsakydami kambarį. Vaizdo klipai taip pat suteikia keliautojams geresnę autentiškumo jausmą.

Apsvarstykite Instagram ir "Facebook".

Neįmanoma būti kiekvienoje socialinės žiniasklaidos platformoje, tačiau viešbučių savininkamsturėtų būti ant šių dviejų. Nauji klientai remiasi šiomis platformomis, norėdami išsiaiškinti, ar individualus viešbutis vis dar yra aktyvus teikiant paslaugas.

Padidinkite pasekėjų skaičių.

Daugelis viešbučių savininkų nežino jų pasekėjų skaičiaus. Turi keletą šimtų gerbėjų negaliskatinti skaitmeninę rinkodarą svetingumo industrijoje.

priskirti socialinei žiniasklaidai skirtus išteklius.

Socialinė žiniasklaida yra platforma, kurią viešbučių savininkams reikia investuoti samdant specialistus.Jie turėtų turėti stiliaus, prekės ženklo ir humoro jausmą, be fotografijos ir dizaino įgūdžių.

November 27, 2017