Back to Question Center
0

"Semalt" pristato 7 medicinos priežiūros paslaugų teikėjų strategijas

1 answers:

Paieškos optimizavimas (SEO) užtikrina, kad jūsų svetainė gali būti rasta kadaasmuo pateikia užklausą paieškos sistemoje. Pavyzdžiui, jei interneto vartotojas ieško podiatro Bostono vietovėje ir tenyra daug srities psichologų, žinoma, jūs norite, kad jūsų praktika pasirodytų kaip pirmoji paieškos rezultatų parinktis.

"Customer Success Manager" Semalt ,Jasonas Adleras pateikia septynias įgyvendinamas SEO gudrybes ir strategijas, kad jūsų organizacija galėtų konkuruoti sveikatos priežiūros sektoriuje irPadės įvertinti aukštą paieškos rezultatų lygį.

1. Pasirinkite tinkamus raktinius žodžius

Pateikite išsamų sąrašą žodžių, kuriuos, jūsų nuomone, įvyks asmenysieškant sveikatos priežiūros centro ir paslaugų - labirinto giochi bambini torino. Sudarę paieškos žodžių sąrašą, įvertinkite jų efektyvumą naudodami"Google" raktinių žodžių planavimo priemonė. Bandymas parodys, kokios frazės per mėnesį turi didelį paieškos srautą, tačiau su minimalia konkurencijaiš kitų svetainių.

2. Apibrėžkite savo metaduomenis: meta aprašymus ir antraščių žymes

Metaduomenyse turėtų būti raktažodžiai, integruoti į jūsų SEO intervencijąkiekvieno puslapio ir pagrindinio jūsų svetainės turinio. Metaduomenys turi HTML meta žymeles tarp uždarymo ir atidarymo galvosŽymos failo HTML aplanke. Meta duomenys padeda paieškos programai nustatyti, kokie yra puslapiai, o antraštės žymos yra suvokiamoskaip puslapio pavadinimas.

3..Sukurti nemokamą turinį iš plagiatų

Sukurkite unikalų jūsų svetainės turinį savo sveikatos priežiūros centro vardu, kad užtikrintumėtekad jis išsiskirtų ir suteikia jums konkurencinį pranašumą internete. Galimybė informuoti savo auditoriją naudojant kokybišką turinio rinkodarąnurodyti savo žinias ir vertę, o galiausiai - įgyti reitingą paieškos sistemoje.

4. Įsitikinkite, kad svetainėje yra jūsų svetainės žemėlapis

Supaprastinto svetainės žemėlapio sukūrimas dažnai yra nepakankamas jūsų integravimo triukassvetainę su paieškos sistemomis. Žemėlapyje pateikiama įžvalga "Yahoo", "Bing" ir netgi "Google", kaip jūsų svetainė sukonfigūruota ir prijungta.

5. Turėti keletą paieškos vertikalų

Daugumai sveikatos priežiūros specialistų trūksta galimybių aukštesniu lygiu naudotis, naudojant skaidrių peržiūrą,vaizdo įrašus, vaizdus ir kitas interaktyvias formas. Užpildykite tinklalapį tinkamu optimizuotu turiniu ir naudokite įvairias formasvertikalios paieškos.

6. Vietinė paieškos reklama

Daugiau nei pusė paieškų vykdoma naudojant mobiliuosius įrenginius. Vietinispaieška yra pagrindinė medicininės priežiūros organizacijos vertikalė, nes pacientai turi apsilankyti fizinėje šių centrų vietoje prieš juosnaudotis savo paslaugomis.

7. Naudokite socialines svetaines, kad padidintumėte reitingą

Socialinė žiniasklaida varo srautą į jūsų svetainę ir palengvina dvipusį ryšįsąveika tarp reguliaraus asmens ir organizacijos. Socialinės svetainės įtakoja SEO nuorodąpastato ir turinio įtraukimas.

Vis dar abejoju SEO svarba jūsų profesijoje? Šiuo metu daugiau nei 55 procsuaugusiųjų Amerikoje savo smartphonach, kuris rodo, kaip svarbu aukštą paieškos rezultatų lygį, kad potencialūs pacientai galėtųIeškote iš savo įrenginių, taip pat iš stalinio kompiuterio. Įgyvendinus pirmiau minėtą praktiką, padidėsite internetejūsų praktikos buvimas ir pasiekti naujus klientus.

November 27, 2017