Back to Question Center
0

"Semalt" patirtis: kaip maksimaliai padidinti SEO ir PR santykį

1 answers:
Dokumentas

Skaitmeninė rinkodara yra sudėtingas procesas. Per metus skaitmeninės rinkodaros platforma vystėsi ir taikė naują taktiką. Internetas yra įprastinė grupė, kurioje daugelis įmonių gauna naudos iš viso pasaulio auditorijos. SEO dažniausiai susijęs su naujais srautu, svetainės valdymu ir puslapio rangu už konkrečias raktines frazes, kurias galima labai ieškoti - laptop repair san carlos.

Kita vertus, viešųjų ryšių specialistai naudoja skirtingus bendravimo būdus ir rinkodaros kanalus, kurie tampa SEO ir reitingavimo priemone. PR mano, kad turi išsamias žiniasklaidos sąrašus. PR specialistai yra žurnalistai, žiniatinklio valdytojai ir žurnalistai. Jie pasiekia savo auditoriją įsimenančių pavadinimų, madingų temų ir patrauklų turinį savo leidiniuose.

Šie du laukai gali sujungti rankas ir dirbti kartu stiprinant vienas kito darbą. SEO analitika gali papildyti PR specialistų pastangas ir leisti jiems pasiekti daugiau potencialių klientų. Kita vertus, derinant PR sąrašus gali padėti SEO komanda kurti naują tikslinę auditoriją ir padaryti autoritetingą interneto turinį, kuris užima aukštą reitingą paieškos sistemose.

"24" "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadovas Michael Brownas paaiškina, kaip šios dvi komandos gali dirbti kartu.

  1. Švietimas kiekvienam kitam

SEO specialistai turi didelę patirtį turinio rinkodaros aspektų, tokių kaip raktinių žodžių paieška, nuorodų kūrimas ir optimizuotas žiniatinklio kūrimas. PR specialistai turi kitas kampanijas, kurios apima platų informavimą apie žiniasklaidą, santykių su žiniasklaidos agentūromis plėtrą ir unikalų prekės ženklo įvedimo būdus, leidžiančius jiems kurti gerus el. Pašto sąrašus. Bendradarbiaudami, SEO komanda sužinojo, kaip žiniasklaidos įmonės dirba, taip pat gauna naudos iš reklamos kampanijų. PR komanda sužino, kaip rasti aukšto paieškos apimties raktinius žodžius, taip pat kurti optimizuotus tinklaraščius.

  1. Atgalinės nuorodos optimizavimas per PR aprėptį

PR turi potencialą paskatinti žiūrovus spustelėti, ypač daugelyje raginamų veikti mygtukų. Dauguma PR nuorodų nėra optimizuotos visų pirma dėl jų didesnės įtakos. Per abipusiai uždirbtą aprėptį šios dvi komandos gali sugeneruoti galingus atgalinius ryšius. SEO apima turinio pasirinkimą. PR apima informacijos pasirinkimą, o SEO padeda palaikyti PR ženklinimo pranešimus suderintuose, siekiant geresnio paieškos matomumo.

  1. Darbo ir specializacijos skyrius

Derinant PR ir SEO gali padėti perorientuoti komandas. "SEO" komanda siekia didinti daugelio žmonių skelbimų srautą, o PR orientuojasi į platų žiniasklaidos priemonių valdymą. Per specializaciją SEO komanda gali kurti aukštos kokybės turinį, socialines dalis ir efektyviai naudoti raktinius žodžius ir grįžtamąjį ryšį, kad padidintų jūsų tinklaraščio ar svetainės reitingą.

Sukurti platų interneto turinio per internetą teikimą labai priklauso nuo SEO metodų taikymo. Tuo pačiu metu PR specialistai daro didelę įtaką kuriant turinį, kuriame bus atkreiptas daugelio žmonių dėmesys. Sukurti darnų santykį tarp SEO ir PR grupių gali padaryti paieškos variklio optimizavimą sėkmingą. Abi komandos gali keistis savo el. Pašto sąrašais, kad galėtų išplėsti ir padaryti platesnius veiksmus, kurie naudingi abiem grupėms.

November 27, 2017