Back to Question Center
0

"Semalt" patirtis: kaip ilgai raktinių žodžių tyrimai išliks tinkami SEO

1 answers:

Raktinių žodžių tyrimai, kurie yra svarbi bet kokios SEO kampanijos dalis,jau egzistuoja daugelį metų. Tačiau per pastaruosius kelerius metus raktinių žodžių tyrimai buvo atlikti keletą pakeitimų. Kartaisšie pokyčiai yra labai svarbūs, kartais yra mažiau svarbūs. Bet kuriuo atveju šio proceso nestabilumas kelia abejoniųraktinių žodžių tyrimų tinkamumas SEO.

Jack Miller, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos, analizuojami veiksniai, kurie dabar ir toliau apibrėš raktažodžių tyrimų svarbą.

Raktiniai žodžiai "Daiktai

Raktiniai žodžiai tebėra svarbūs SEO, nes jie yra reikšmingivaidmenį padedant jūsų svetainei gauti reitingą pagal įvairias paieškos užklausas. Raktinių žodžių tyrimas leidžia jums rasti raktinius žodžius, kurie jus teikia:

  • didelis srautas. Jūs gausite naujų lankytojų, nes jūsųSvetainė pateikiama paieškos rezultatuose.
  • Aktualumas. Visi gaunami užklausimai bus susiję su tuo, kasar jūs patenkinti savo atvykstančius vartotojus
  • Žemas konkurencijos lygis. Jei turite tinkamus raktinius žodžius, taireiškia, kad jūs neturite dirbti viršvalandžius, kad rangate už jūsų pasirinktas užklausas.

"Google" naujiniai

Raktinių žodžių tyrimų pradžioje optimizavimas buvo priimtasužpildydami juos visą savo turinį kiekvienoje meta žymėje tiek, kiek galėtumėte. Per "Google Analytics" "Google" taip pat daug atskleidėinformacijos apie tai, kaip žmonės ieško informacijos internete ir kaip jie rado jūsų svetainę raktiniais žodžiais..Kai turėjotešis didelio lankomumo ir mažos konkurencijos raktinių žodžių sąrašas, galite tiesiogiai optimizuoti savo svetainę šioms užklausoms. Dauguma "Google" užklausųturėjo "vieno su-vienu" paieškos santykį, kuris reiškia, kad jie priims jūsų frazę ar žodį ir ieškos artimų ar tikslios atitikties kitoms frazėmsir žodžius žiniatinklyje .

2013 m. "Google" išleido atnaujintą informaciją, vadinamą "Hummingbird", kuripristatė sąvoką "semantiška paieška". Šis naujinys pakeitė, kaip paieškos priemonė tvarkė gaunamas užklausas. Vietojvykdydamas paprastą paiešką, ko nori vartotojas, šis atnaujinimas leido "Google" suprasti ketinimus, susijusius su naudotojo užklausa. Dėl nominalios vertėsatrodo, kad tai yra nedidelis pokytis, tačiau tai padarė didelį poveikį tai, kaip paieškos optimizatoriai žiūri į raktinius žodžius .

Šis atnaujinimas pakeitė SEO ne tik frazių klausimuir raktinius žodžius. Šiandien taip pat galite rangyti aukščiau semantiniu požiūriu susietų frazių ir žodžių, kuriuos tiesiogiai optimizavotegauti reitingą žodžių ir frazių, kurių net nėra jūsų puslapyje. Šios frazės žinomos kaip "senosios" rakto frazės. Jie turi"Hummingbird" populiarino ir rinkodaros specialistai ieško retų ir mažiau konkurencingų išraiškų. Tai reiškia, kad vietoj tiesiog pateikimoraktažodžiai, bendrovės turėtų geriau kurti turinį apie vieną raktinį žodį ar frazę, daugiausia dėmesio skiriant bendrai temai .

"Google" apribojimai

Google "raktažodžių apribojimai prasidėjo" Google Analytics "ir tai tęsė "AdWords". Tai reiškė, kad paskatinti žmones pasinaudoti jų mokama reklama ir sušvelninti ją po greito pelno.Tiesą sakant, kartais jis tampa dar svarbesnis rinkodaros specialistams nei sukurti nuoseklius raktinių žodžių optimizavimo planus .

Kartu su visais anksčiau minėtais veiksniais turėtume suprastiPavyzdžiui, į žaidimą įeina naujos technologijos, kaip tai įvyko su skaitmeniniais padėjėjais, tokiais kaip "Cortana" ir "Siri". Tai skatina žmonesatlikite pokalbių paiešką, kuri visiškai pakeičia žaidimą. Papildoma tikrovė, nešiojami kompiuteriai ir virtualioji realybė taip pat pakeis būdusžmonės ieško ir kaip veikia reitingavimo sistema. Įvykus daugeliui pokyčių, raktinių žodžių tyrimai nebus tokie patys.bet tai niekada netaptų pasenusi. Tai bus laipsniškas perėjimas į naują paieškos sistemą Source .

November 27, 2017