Back to Question Center
0

"Semalt" patirtis: "Google Maps" kaip nauja socialinės žiniasklaidos rinkodaros forma

1 answers:

Ne taip seniai "Google Plus" buvo pagrindinė visų informacijos teikėjavietinės įmonės. Tačiau "Google" mano verslas jau ėmėsi svetainės verslo savininkams. Šiandien vartotojai gali naudoti "Google" žemėlapius panašiaifunkcionalumas. Kai kurie SEO analitikai žiūri "Google" žemėlapius, pvz - security systems cameras., Socialinę žiniasklaidą. Daugelis kompanijų pasinaudojo šiuo požiūriu siekdamos socialinės veiklosžiniasklaidos rinkodaros metodai duoda vaisių "Google" žemėlapiuose.

"Google Maps" nėra socialinės žiniasklaidos svetainė, tačiau ji turi keletą bendrų panašumųsocialinės žiniasklaidos platformos. Tradiciniai Social Media Marketing (SMM) taktika taikomi "Google Maps", kaip ir socialiniuose tinkluose. "Google" žemėlapiai yrapotencialą padidinti savo reitingavimo pajėgumus.

"Customer Success Manager" Semalt ,Nikas Chaykovskis aiškina "Google" žemėlapiuose esančias savybes, kurios gali turėti įtakos klientų apyvartai .

Verslo apžvalga žemėlapiuose

Kiekvienas verslas turi kortelę, kurioje yra tokia informacija kaip vietovės duomenys, žvaigždutė,klientų atsiliepimai ir firmos nuotraukos. Viršutinėje dalyje yra informacijos santrauka, pvz., Viršelio nuotrauka, kainos įvertinimasdolerių, naudotojo žvaigždžių įvertinimas, verslo kategorija ir fizinės vietos krypties nuoroda. "Google" žemėlapiai suteikia platformą, panašią į vienąsocialinės žiniasklaidos priemonėse:

  • Išsaugoti funkciją. Galite išsaugoti paiešką ar svetainę, kad galėtumėte ją vėliau paminėti.
  • Netoliese esanti priemonė. Tai yra informacija apie panašius tos kategorijos įmonespasiekti iš dabartinės vartotojo vietos. "Google" praneša, kad beveik 80% šių ieškotų iš mobiliųjų telefonų naršyklių..Šis rezultatassustiprina poreikį, kad jūsų svetainė mobiliesiems būtų patogi.
  • Siųsti į Mano telefoną. Mobilieji naudotojai, turintys "Google" paskyrą, gali naudotis šia funkcija, norėdami bendrintinuoroda ar verslo vieta.
  • Dalintis. Yra nuolatinė nuoroda, skirta padėti vartotojams siųsti naudotojo informaciją į kitąvietos. Galite sutrumpinti nuorodą naudodami rėmo kodą, kurį teikia "Google".

"Google" žemėlapių socialinis aspektas

Vartotojai mato nuotrauką. Klientai gali dalintis nuotraukomis šiame skyriuje.Yra vieta, specialiai skirta naudotojų įvertinimui. Vartotojas gali įvertinti verslą arba net palikti komentarą. Vartotojai gali kurti tinkintus žemėlapiuskur jie gali įtraukti savo mėgstamas vietas ", pavyzdžiui, įmones.

Vietos įmonės turėtų paskatinti naudotojus peržiūrėti įmones. Asmenys taip pat gali įkeltisavo nuotrauką, kad žmonės galėtų suprasti, ko tikisi. Kuo daugiau verslo peržiūros, tuo daugiau įmonės gauna daugiau tarpusaviodalintis peer. Įmonės gali klausytis, ką sako klientai, ir atlikti reikiamus patikslinimus.

Išvada

"Google" žemėlapiai yra "Google Plus Local" pakeitimas. Iš pradžių "Google" pabrėžė kūrimąvietinis socialinis tinklas verslui. Šiuo laikotarpiu "Google" žemėlapiai gali būti panašioje padėtyje, atsižvelgiant į naujausius "Google" algoritmo pakeitimus."Google Maps" gali būti ne socialinis tinklas, bet turi keletą funkcijų, susijusių su socialinės žiniasklaidos rinkodara. Pavyzdžiui, vartotojai turi galimybę tai padarytireklamuoti savo verslą ir paslaugas įtraukiant vietą. Galima sustiprinti SEO naudojant meta žymeles ir lokalizuota bei mokamanukreipti skelbimai. "Google" teikia tam tikrą dėmesį vietos SEO ir verslo rangai, atsižvelgiant į jų geografinę vietą. Googležemėlapiai gali turėti didelę įtaką rinkodarai, kaip socialinė žiniasklaida.

November 27, 2017