Back to Question Center
0

"Semalt" patarimai, kaip atlikti turinį

1 answers:

Svetainės naujo turinio kūrimas - tai būdas užtikrinti "SEO" buvimą.Tuo pačiu metu, perpakuodami seną turinį, padidinsite savo reitingą. Tačiau senu turiniu suteikiamas naujas dažų sluoksnisgali būti sudėtinga užduotis, ypač jei nežinote, nuo ko pradėti.

Vyriausiasis ekspertas Semalt "Skaitmeninės paslaugos" Frank Abagnale apibūdina esminius veiksnius, kuriuos reikėtų apsvarstyti sėkmingai perteikti turinį.

1. HTML5 naudojimas -->

1 - how to rebuild coil. Atkurti visus anksčiau atliktų reklamos kampanijų duomenis. Gauk visusduomenys gali padėti jums sutelkti dėmesį į ankstesnę SEO taktiką. Remiantis šia patirtimi, taip pat pagerinsite naudojimosi efektyvumąkonkretūs raktiniai žodžiai, pasirenkant tinkamiausią rinkodaros kanalą. Yra daugybė automatinių įrankių, kurie gali padėti analizuoti versląmetrika per ilgą laikotarpį. Duomenys yra svarbiausias esminis jūsų įmonės veiklos rezultatų supratimo elementas .

2. Atsakingas dizainas -->

2. Klientų segmentavimas yra labai svarbus. Turi pasirinkti turinįatspindi tikslinę nišą, kurią bandote įtikinti. Dėmesys savo tikslinei nišai yra naudingas veiksnys siekiant tikslinių reklamos kampanijų.Segmentavimas gali būti galinga priemonė pasiekti jūsų auditoriją visose įmanomose platformose. Daugeliu atvejų žmonės kenčia nuo sukčiavimo įrankiųkad žada greitai gauti srauto. Tačiau neatsižvelgiama į klientų segmentaciją. Grąžinimasturinio gali padėti išspręsti šią problemą, sėkmingai pasiekiant konkrečią nišą .

3..Kognityvinis disonansas -->

3. Kitas esminis aspektas - sukurti jautrią vartotojo sąsająturinio grąžinimas. Tai daro teigiamą įtaką tam, kad lankytojai sutelktų dėmesį į svetainę, o tai reiškia nuolatinį "Google" dalyvavimąauditorija. UX vertina elementus, kurie leidžia naršyti visoje svetainėje patogu lankytojams. Tai turi didelę įtaką interneto dizainuitaip pat. Visa vartotojo sąsajos technikos kompleksas susijęs su būtinybe įdėti raginimą veikti mygtukųvieta svetainėje. Kuo labiau interaktyvus požiūris UX dizaineriai taikomi svetainėje, tuo labiau tikėtina, kad vartotojas reaguos į pranešimą, kurį norite pateikti .

4. Raktažodžiai Application -->

4. Surinkite informaciją apie skaitytojus. Įžvalgos ir atsiliepimai išdabartiniai skaitytojai padės įvertinti klientų pasitenkinimo perspektyvas. Galite paprašyti atskirų nuomonių ir nuomoniųkad būtų naudinga būtiniems pakeitimams. Galų gale, svetainė yra visa informacija apie tai, ko nori žiūrovai. Pasiekti kai kuriuosšie naudotojai gaus jūsų didelę naudą, norėdami sužinoti, kokių idėjų turėtumėte įtraukti į ateitįkampanijos.

5. Kartais senesnis turinys gali paskatinti jus kurti ateitįturinys. Investuokite pakankamai laiko grįžti į senesnį turinį. Ne viskas gali būti naudinga. Tačiau kuriant gerą turinįStrategija, orientuota į ankstesnes medžiagas, gali būti naudinga kuriant reklamos kampanijas. Turinys turėtų atnaujinti datas.Vykdydami šiuos paprastus veiksmus, senas turinys išliks visada žalias. Taip pat galima visiškai konvertuoti seną turinį į kažkąskiriasi.

Kai tik leidėjų tikslas yra išlaikyti turinio tinkamumąir matomumas, daug kartų svarbu grįžti į seną turinį. Pagrindinė priežastis yra senojo turinio peradresavimasgali padėti jums padidinti SEO reitingą. Nepaisydamas ankstesnio atsiliepimo, yra didžiulė klaida, dėl kurios gali nuverti daug pastangų. Todėl,Ankstesnio turinio grąžinimas reikalauja minėtų aspektų .

November 27, 2017