Back to Question Center
0

"Semalt Expert" teikia patogių metodų filtruoti siuntimo šlamštą ir srauto srautą

1 answers:

Jūs tikriausiai prisijungėte prie savo "Google Analytics" platformos ir pastebėjote darodar.com, sugavimus ir neįvertintus kitus savo referalų ataskaitoje. Arba, kita vertus, jūs pastebėjote monetų smailę suderintame judėjime .

Oliveris Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas paaiškina, kodėl svarbu filtruoti šlamštą .

Yra dvi rūšys šlamšto, kuris atsiranda jūsų analizės platformose .

Pirma, robotai, kurie nepasiekia jūsų svetainės - мешок брезентовый. Aš juos vadinu "vaiduokliu". Šie robotai yra nesaugūs nepageidaujami šlamštai nesvarbus elgesys nuo elektroninio šlamšto, pastabos apie šlamštą ir skrajutes pagal jūsų automobilio priekinį stiklą.

Antra, robotai, kurie įsibrauna jūsų svetainę. Aš juos pavadinu "zombių botu", kurie paprastai sukuria tyrimo šlamštą dėl skirtingų jų tikslų.

Kas jį vykdo ir kodėl tai įvyksta?

"Ghost" robotai yra dalykai, išnaudojantys beveik nemokamą požiūrį į žmonių grupę .

Zombie batai yra nepakankamai arba nepatogiai sudaryti robotai. Boti, kai kyla abejonių, puikūs ir yra tinklo dalis..

Kaip tai veikia

Nėra visiško atsakymo visiems robotams (nesant "Google" pagalbos), tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad patobulintumėte savo analizę.

Šiuo klausimu yra daugybė baisių patarimų. Naudojant Atšaukimą dėl persiuntimo pagal Turtą, nerekomenduojama nukreipti šlamštą, atsižvelgiant į tai, kad:

  • Tai nėra viskas įskaičiuota tvarka.
  • Tai ne tik tiksliai.
  • Jis gali tiesiog perkelti vizitą į (ne) / koordinatės vizitą.
  • Tai neleidžia jums patikrinti klaidingų teigiamų rezultatų su patikrinama informacija.

Yra daug vietovių (skaičiuojančių labai patikimus), kurie rodo serverio pusės specializuotus pakeitimus, pavyzdžiui, .htaccess keičia. Tai taip pat baisi mintis.

Galų gale "Google Analytics" žymimasis laukelis "Žinomų lankinių ir klaidų kanalas" neatitinka "vaiduoklių" ir "zombių" robočių.

"Ghost" referencijos yra egzamino metu egzistuojančios sesijos, kurios niekada nebuvo įvykdytos. Bot niekada neprašė jokių dokumentų iš jūsų sistemos. Ji skleidė bet kokią informaciją, kurios reikia norint tiesiogiai nusiųsti "Google Analytics" platformai, nutraukdami egzamino kodą su savavališku "UA" kodu.

"Zombie" robotai leidžia jums pasirinkti alternatyvas, nes jie tikrai įsibrauna ir atlieka jūsų svetainę. Dėl netikros galimybės, kad jums reikia pažvelgti į serverio pusės susitarimus, šį mokymą InMotion Hostingsolid. Neleidžiant jų sistemoje ne tik pridėti valymo sluoksnį prie jūsų analitikų, jis taip pat gali sumažinti serverio turinį.

Kol monstrai nepavyks susitarti kitaip, mes sulaikomi kanalai, kurie evakuoja didžiąją dalį roboto judesio be įrašymo apgaulingų teigiamų rezultatų .

November 28, 2017