Back to Question Center
0

"Semalt Expert" teikia dešimties žingsnių vadovą elektroninės komercijos turinio rinkodarai

1 answers:

SEO ir turinio rinkodara yra tarpusavyje susijusios. Tačiau, kai planuojama ir tinkamai įgyvendinama,turinys gali žymiai pagerinti paieškos našumą. Todėl, kaip galite susieti SEO reikalavimus su turinio kūrimu?

Susitarkite su šiomis dešimtimis auksinių taisyklių, kurias pateikė Artemas Abgarianis, Vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt Digitial paslaugos

1. Sužinokite, ką klientai rūpi.

Sėkmingi rinkodaros specialistai greitai perima rinkos tyrimus, siekdami nustatyti jų klientų poreikius - wooden furniture for restaurant.poreikiai. Kitas laisvas ir greitas būdas kaupti turinio idėjas, reikalingas klientams, yra SEO raktažodžių tyrimų naudojimas. Norėdami tai pasiekti, pasirinkoteatsakyti į klausimus, kuriuos žmonės klausia paieškos sistemose ir interviu pagalbos personalui, norėdami gauti daugiau idėjų.

2. Išmintingai pasirinkite turinio tipus.

Parašyta apie temą, kurią ieškotojai daug dėmesio skiria ilgaiturinys gali būti geras. Be to, toks turinys turėtų būti parengtas lankytojams dažnai naudojamai kalba. Vienas iš geriausių būdų nustatytigeriausias turinio tipas yra atkreipti dėmesį į temas, kurios gerai vertinamos "Google".

3. Nepamirškite įtraukti aprašomojo teksto.

Nors paieškos varikliai nuolat tobulėja, jie vis dar reikalaujaaprašomasis tekstas, padedantis jiems suprasti vaizdo įrašo turinį, kontekstą ir vaizdus. Visada apibūdinkite infografiją ir įtraukitenuorašai, kuriuose yra pagrindinių taškų, kuriuos norite padaryti.

4. Nepamiršk, ką parduodate.

Laikykitės turinio idėjų, sutampančių su jūsų teikiamomis paslaugomis ir produktais.Tai gali atrodyti akivaizdi idėja. Tačiau ieškotojams visada domina begalinis koncepcijų, informacijos ir produktų skaičius. Todėl,vengti kurti turinį, išskyrus informaciją, susijusią su jūsų produktu..

5. Negalima rašyti vadovybei.

Rašykite auditorijai. Nepaisant to, žiūrovai naudoja tuos pačius SEO žodžius, kaip "business", "ditch"žargonas ir sukurkite unikalų turinį naudodami aprašomąją ir paprastą kalbą. Vis dėlto, kai kalbate apie raktinius žodžius, anksčiau nusprendėte tyrinėtisavo turiniu.

6. Nepamirškite parduoti, švelniai.

E-komercijos prekybininkai nori, kad pirkėjai į savo svetainę patektų kiekvieną kartą, kai jie ieškotų irpasidžiaugti turimu turiniu. Tačiau kartais tai yra turinys, kuris renkasi vietoj produkto ir kategorijos. Tokioje situacijoje yra pardavėjasturėtų parodyti, kaip rūpintis ar naudoti kažką, ir tai gali privilioti lankytojus pirkti produktą.

7. Susiekite elektroninę komerciją ir turinį.

Susiejimas yra svarbus būdas žiūrovams pasiekti ir suskaidyti turinį. Taip pattai padeda paieškos varikliams suvokti įvairių svetainės sričių svarbą. Naudokite antraštę ir poraštę navigaciją susiejant informaciją irturinį, kad lankytojai galėtų lengvai gauti informaciją ir produktus.

8. Priimkite turinį savo svetainėje

.

Jei norite suskirstyti savo turinį, įkelkite jį į tą pačią svetainę, kuria naudojate parduodate produktuso ne mikrositas. "Microsites" nėra naudingos natūralios paieškos našumui, nes tai yra išorinė nuoroda.

9. Apsvarstykite sindikavimo turinį

.

Jūsų svetainės turinys ne visada pritraukia reikiamų lankytojų. Tokiais atvejais,e-komercijos prekybininkai turėtų sindikuoti turinį. Tai atliekama siūlant turinį kitose svetainėse, kurios viršija jūsų svetainės turinio turinį.

10. Būkite atsargūs, kai skelbiate sindikuotą turinį.

straipsnių publikavimas iš kito šaltinio gali atrodyti patrauklus sprendimas, kai jūstrūksta išteklių savo turinio kūrimui. Nepaisant to, atsižvelgiant į "SEO" perspektyvą, šis elgesys kenkia elektroninei prekybai. Tai padeda kažkamkitaip reitinguoti, priglobdami jų turinį savo svetainėje.

November 27, 2017