Back to Question Center
0

"Semalt Expert" pristato vaizdo marketingo patarimus, kuriuos turi žinoti kiekvienas SEO čempionas

1 answers:

Interneto rinkodaros optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra svarbus daugumai žmonių, kurienori, kad jų verslas būtų ilgalaikis. Turinio optimizavimas yra lengvas, nes jis susijęs su žinomomis strategijomis. Tačiau kai kurios skaitmeninės rinkodarosagentūros mano, kad šis procesas drąsiai, ypač kai jie nežino, ką daryti - high table and stool. Vaizdo įrašų paieškos optimizavimas yra būtinas kiekvienam internetiniam naudojimuiturinys. Nuo 2006 m. "Google" įsigijo "YouTube", ir nuo to laiko "SEO" naudojimas vaizdo įrašuose yra toks pat svarbus kaip ir bet kuris kitas internetinis turinys.

Daugelis bendrovių vaizdo įrašus naudoja įvairiais būdais. Pavyzdžiui, dauguma DUK irpamokos reikalauja gero informacinio vaizdo. Susipažinęs su SEO svarba vaizdo įrašams, gali būti įdomu, kaip ją taikyti.

Andrew Dyhan, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos apibrėžia keletą naudingų patarimų, dėl kurių vaizdo įrašai gali suteikti jums aukštesnį reitingą:

turinio ilgis.

Svarbu raktinius žodžius įtraukti į savo pranešimo lenteles. Vaizdo įrašasturėtų dirbti kaip straipsnis dienoraštyje. Vaizdo įrašai turėtų būti išsamūs, informatyvūs ir pakankamai trumpi. Daugelis tyrimų rodo, kadvidutiniai vartotojai vaizdo įraše praleidžia apie 2 minutes. Laikykite trumpą vaizdo įrašo ilgį: apie 5 minutes. Vaizdo įrašai padidina visuotinę aprėptįsavo turinio, taip pat siūlo informacinę platformą, kurioje jūsų aktyvūs klientai galėtų spustelėti ir rasti atitinkamą turinį..Gauti vaizdo įrašaidalinasi tokiomis platformomis kaip "YouTube". "Google" robotai gali pasirinkti dažniausiai naudojamas nuorodas, kurios vėliau tampa daugumos reitingavimo kriterijaissvetainių.

Vaizdo įrašo tikslas

.

Svarbiausi veiksniai yra vaizdo SEO plano vizija, tikslai ir vertėapsvarstykite Galite sukurti efektyvią vaizdo rinkodaros kampaniją, turint tvirtą misiją. Tačiau vaizdo įrašo tikslai turi didelį poveikįapie jų naudojamų žmonių tinkamumą. Pvz., Prekės ženklas gali būti informatyvus ir įtrauktas pirkti dabar procedūras. Tačiau draudimo bendrovės vaizdo įrašas dėl mokymosi priežasčių gali jų neturėti.Vietoj to, jie pagrindiniai raktinių žodžių vietą.

Įtaka ir įtikinimas.

Kai žmogus ieško internetinio vaizdo įrašo, dauguma žmonių yra žiūrovasapsvarstykite Vaizdo įrašai su potencialiais klientais arba tie, kurie gali paskatinti bendrinti, yra vienas iš išradingiausių būdų, kaip pasiekti nuolatinį peržiūrų srautą.Keletas būdų gali padėti vaizdo įrašui pasiekti tokį lygį. Pvz., Klausymo apdorojimo įtraukimas. Galima įdėtisubtitrai, parašai ir aiškinamasis tekstas vaizdo įraše. Šis procesas dramatiškai stimuliuoja tiek regėjimo, tiek klausos pojūčiusdidinti tinkamumą.

Išvada

Šiandienos SEO, turinio kūrimas ir vaizdo rinkodara yra keletas naujų metodų, kurieturi didelę įtaką daugeliui SEO taktikų. Mano kolegos ir aš rekomenduojame naudoti šią taktiką, ypač šios auditorijos atžvilgiunurodo vaizdo įrašus paaiškinimams. Nors šios dvi sąvokos gali atrodyti kitokios, jos yra ir skaitmeninės rinkodaros strategijos, ir jossugebėjimas padidinti konversijas. Vaizdo įrašai yra gerai paaiškinti, taip pat nukreipti auditoriją į kur tai atliktijūsų svetainės raginimai veikti. Dėl to vaizdo rinkodara gali būti jūsų svetainės reitingavimo uždavinys, ypačpaieškos sistemos.

November 27, 2017