Back to Question Center
0

"Semalt Expert" nurodo rinkodaros el. Paštu rinkodaros mitus, kurie nerimauja dėl nerimo

1 answers:

Kasdien siunčiami 294 milijardai elektroninių laiškų, tai nenuostabu, kad jūsturėtų tikėtis, kad kiekvieną savaitę gausite sąžiningą reklaminių laiškų dalį. Statistiškai vartotojai gauna apie 25 reklamoskiekvieną savaitę siunčiami el. laiškai - tai yra faktas, bet kaip ir bet kokia kita rinkodaros taktika, šis skaičius gali būti per daug didesnis .

Turėtumėte žinoti, kad el. Pašto rinkodaros mitai labai priklauso nuo vidurkių, t - yacht-master ii reviews. Y.milijardai el. laiškų supaprastinta į vieną geriausią praktiką. Svarbu prisiminti, kad tai, kas dirba kitoms įmonėms, gali neveiktiuž jus ir tu neturėtum supainioti mitų su faktais.

Toliau pateikiama 8 elektroninio pašto rinkodaros mitai, kuriuos sukėlė Aleksandras Peresunkas, "Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos:

1. Daugiau el. Laiškų siuntimas - tai tinkamas būdas sunaikinti klientus

Viena dažniausia el. Pašto rinkodaros tema yra el. Pašto dažnumas, ir, remiantis tyrimais,tai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis žmonių spustelėja mygtuką "atsisakyti prenumeratos". Tačiau tai neturėtų atgrasyti jus siųsti daugiau neivienas laiškas per savaitę. Jei jūsų el. Pašto rinkodaros kampanija bus sėkminga, jūsų abonentai toliau skaito ir imasi veiksmų.

2. Niekada nenusiųskite to paties el. Pašto du kartus

Remiantis 2016 m. Duomenimis, 75 proc. Žmonių yra jūsų naujienų duomenų bazėjeneskaito savo el. pašto adreso. Tai gali būti atsitiktinis el. Laiško ištrynimas, didelis atmetimo elektroniniu paštu skaičius arba kai kuri iš jūsų auditorijosper daug užsiėmę. Tai reiškia, kad el. Laiškus galite siųsti iš naujo, bet tik tiems, kurie jų pirmą kartą neatkūrė. Taip pat galite naudoti kitąšabloną, bet su tuo pačiu turiniu. Tačiau persiųsdami el. Laiškus turėtumėte vadovautis šiais patarimais:

  • Sukurkite kitą temos eilutę, kai iš naujo nusiųsite
  • Atsiųskite tik svarbiausius el. Laiškus
  • Leisti 72 valandas perduoti prieš išsiųsdamas el. Laišką

3. Niekada nenaudokite šlamšto raktinių žodžių jūsų el. Laiške

Šiandienos šlamšto filtrai nėra panašūs į tuos, kurie buvo naudojami pirmuosiuose rinkodaros metu.Dabartiniai šlamšto filtrai turi naujus kriterijus, pvz., Reputaciją, kuri iš karto pastebi ankstesnius "šlamšto" raktinius žodžius jūsų temos eilutėjepažymėtas šiek tiek laiko atgal i..e. Nuolaida, nemokama ir taupyti.

4. Turėtumėte būti susirūpinęs dėl atšauktųjų skaičių

Atsisakymas atsisakyti reiškia, kad skaitytojas nenori gauti jūsų el. Laiškų.Vietoj susirūpinimo tai tikrai puiki naujiena, nes skaitytojai valo jūsų duomenų bazę ir taip tobulinaJūsų el. pašto duomenų bazės kokybė.

5. Antradienis yra geriausia diena siųsti laiškus

Nėra geros dienos siųsti el. Laiškus. Gavę gerus rezultatus galite siųstielektroninius laiškus darbo dienomis ir net savaitgaliais, ypač jei naudojate elektroninės prekybos parduotuvę. Tiesą sakant, daugelis el. Laiškų siunčiami darbo dienomisnei savaitgaliais.

6. Visada laikykis savo dalyko eilutė trumpas

Remiantis "Implix", temos eilutės su daugiau nei 25 simboliais yra labiau tikėtinaturi būti skaityta, palyginti su tais, kuriuose yra mažiau simbolių. Vietoj pabrėžiant simbolių ilgį, sukurkite akį traukiančią temos eilutę,ir jūs turėsite geresnius elektroninio pašto adresus.

7. Atviros kainos apibrėžia sėkmę

90 procentų rinkodaros specialistų naudoja atvirą normą kaip pagrindinę sėkmingo el. Pašto metrikąkampanija. Atidarytos normos neatsako į visą istoriją, t. Y. Daugelis perspektyvių naudotojų pagal nutylėjimą blokuoja vaizdus, ​​tai reiškia, kad atvira normanebus sėkmingai ir tiksliai sekti. Be to, daugelis mobiliųjų telefonų naudotojų naudoja teksto formatą, o tai sumažina atvirojo dažnio patikimumąduomenys.

Norėdami gauti tikslesnius duomenis, naudokite kitą metriką, pvz., Vedlius, sukurtus kiekvienam el. Paštu, ir konversijų rodiklius.

8. Email Marketing yra miršta

Rinkodara el. Paštu yra labiausiai patikima bendravimo forma ir netgi tampalabiau įdomus. El. Pašto rinkodara taip pat turi didesnę IG, palyginti su skelbimų rodymo ir paieškos sistemos reklama.

Ne visada laikykitės geriausios praktikos pavyzdžių, testuokite save, kad nustatytumėte mitus iš faktų.

November 27, 2017