Back to Question Center
0

"Semalt Expert" kalba apie paieškos balsu - Poveikis SEO

1 answers:

Balso paieškos funkcijos turi subtilesnių padarinių paieškos varikliui, bet tęsiasiper daugelį metų didėja. Sakoma, kad balso užklausos vis labiau skiriasi nuo visuomenės, palyginti su vadovuužklausų rašymas išmaniųjų telefonų paieškos laukeliuose .

Artem Abgarian, vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt Skaitmeninės paslaugos nurodo paiešką balsu ir jo atitikimą SEO našumui.

Kas yra balso paieška

Kalbėjimas komandas į prietaisą su viltimi gauti atsakymą yra balsasPaieška - lubatud talverehvid. Daugelis geriausių skaitmeninių technologijų bendrovių savo įrenginiuose ir toliau apima individualizuotas balso paieškos funkcijas. Pavyzdžiai: "Gerai,"Google" "Google", "Siri" su "Apple" įrenginiais, "Cortana" "Microsoft", "Alexa" "Amazon" ir "Bixby" "Samsung".

Daugiau nei pusė visų "Google" paieškų yra išmaniųjų telefonų. IšŠie dvidešimt procentai iš jų atsekami į balso komandas be naudotojų, liečiančių jų ekranus. Šiuo metu paieška balsu yra devyniasdešimt penkiųprocentų anglų kalbos, todėl jie yra tikslesni. Remiantis "Google" išvadomis, tai yra žmogaus balso atpažinimo atitikmuotikslumas.

Paieškos balso populiarumo priežastis yra dažniau naudojamas skaitmeninis internetasasistentai su minimaliomis sąsajomis. Pavyzdžiui, "Amazon Echo" "Alexa" ir "Google" namų įrenginys remiasi tik žodiniais užklausimais ir komandomis..Jieyra tiek linksma, tiek naudinga, todėl dauguma vartotojų linkę suformuoti naminiams gyvūnams skirtą priespaudą, todėl pokalbiai tampa natūralūs.

Pokalbių paieška yra viena iš svarbiausių paieškos optimizavimo tendencijųsu 70 procentų visų užklausų, susidedančių iš natūralios kalbos. Žmonės kalba savo skaitmeninės paieškos įrenginiuose taip, kaip jie tai daroužduoti klausimus, nukreiptus kitiems žmonėms.

Paieškos balso paieška "Google" paieškos rezultatuose

"Google" ir toliau sėkmingai vykdo pokalbių paiešką, kylančius išbalso paieška ir atitinkamai atsakyti į klausimus. Jis mokosi atpažinti ir interpretuoti žodžius "žmogus", norėdamas išsklaidyti vartotojo ketinimusir pateikia labiausiai susijusius rezultatus.

Pavyzdžiui, tuo atveju, kai "Google" gauna tris identiškas paieškos užklausasapie tai, kur pirkti batus, jis turi koreguoti savo paieškos rezultatus, atsižvelgdamas į kliento ketinimus. "Kur galima nusipirkti batus?" yra faktinėprašymas. "Kur turėčiau pirkti batus" - tai nuomonė pagrįsta užklausa. "Kur nusipirkti batus" yra nuomonių ir faktų mišinys, dėl kurio atsiranda neutralumasveiksmo, kuris rodo ketinimą. Šie skirtumai rodo, kad skirtumai, kiekvieno varianto ketinimai ir gebėjimas tarnauti konkrečiairezultatai daro didelę įtaką tai, ką "Google" gauna iš paieškos.

"Google" turi daugiau paprastų atsakymų dėl kitų atvejų. "Google" tikslasyra "vieno langelio" principu veikiantis rezultatų grąžinimas ir nukreipimas vartotojams į tikslų puslapį, kuriame pateikiama užklausa. Tai primenapateikiant vieną galutinį atsakymą, tai yra tai, ką "Siri" ar "Alexa" daro, kai vartotojai klausia jų klausimų.

Išvada

Prekiniai ženklai ir elektroninės komercijos svetainės baiminasi, kad atsakymų kortelės kelia milžinišką grėsmęsrauto į svetainę ir paspaudimų skaičiaus. Tai gali būti tiesa, tačiau atsakymo kortelės yra likusios ir geriausias pasirinkimas įmonėms,yra konkuruoti laimėti juos arba rizikuoti, kad jų konkurentai pateks į priekį.

November 27, 2017