Back to Question Center
0

"Semalt Expert" atskleidžia 13 paprastų metodų, kurių kiekvienas sėkmingai išmintina

1 answers:

Kai kuriems žmonėms sėkmė gali atrodyti kaip kėlimassmėlio maišas, bet kai kuriems, tai tik rutina. Kaip tai įmanoma

Pradinis etapas yra nužudyti baimę, kurią sukelia nesėkmės jausmas, klausdamasnuolat ir tinkamai planuojant. Pirmasis klientų sėkmės vadovas Semalt ,Igor Gamanenko teigia, kad patirties metai yra neįkainojami, nes jie yraprisidėjo įgyvendinant daugelį projektų. Štai trylika patarimų, apie kądaryti sėkmingai versle, kad ekspertas dalijasi patirtimi"Semalt" produktyvios darbo praktikos.

konceptualizuoti

Turėtumėte suprasti, ką norite pasiekti iš idėjosetapas iki galutinio įgyvendinimo ir stebėsenos. Tuo pačiu metu, taisvarbu suprasti žmonių, kuriuos norite užsiimti, skaičiųtechnologija, kurią planuojate naudoti, transporto priemonė, leidžianti perduoti abu automobiliusžmones ir technologijas. Nustatykite tikslinius klientus, reguliavimo institucijąir kainų etalonas, kuris užtikrins pelną arba bent jau išlaikyskai kuri nors laiko iniciatyva tol, kol pertrauksite ir toliau .

planas

Po to, kai baigsite idėjų kartografavimą, išsamiai planuosite visusatskiri jūsų idėjos aspektai. Iš svarbiausiųbe to, visos sąnaudos turi būti vienodai išsamiai išdėstytos.Šio griežto proceso esmė yra geriau įvertinti, kaslaikas, kurio jums prireiks, kad pasiektumėte tikslą, kuris buvo neaiškusišreikšta konceptualizacijos metu.

Ištrinti informaciją

Žinoma, jūs turėtumėte susipažinti su tam tikru konkrečiu atvejuinformacija, bet to nepakanka sėkmei užtikrinti.Taigi, išsamaus tyrimo poreikis yra neišvengiamas, kaip kai kuriefaktai gali būti atviri jums nuo pat pradžių ar dalykųbuvo kitoks, ir tu turi tai žinoti. Vėlgi, priklausomai nuoreikalinga informacija, informacijos atskleidimasbūti tinkamai atlikta. Galų gale teisinga informacija yralabai svarbu, kad jūs netrikdytumėte išteklių neteisingu keliu .

Patikrinkite informaciją

Atlikite apklausą apie gautą informaciją, patvirtinkite jąautentiškumas ir suderinti jį su konceptualiuoju tikslu kaipmes jau sakėme anksčiau. Patikrinimo metu yra nuoseklumaslabai svarbu, kai tik tai iš esmės sukeliasurinktos informacijos patikimumas.

Rasti alternatyvas

Kai jums pasirodys visa informacija,reikės šiek tiek laiko apžiūrėti ir pamatyti, arvis dar yra keletas galingesnių būdųpasiekti tuos pačius ar geresnius rezultatus. Ką tuapsvarstyti Jūs laikote tikslinių klientų arbapirma, ne kaina, laikas ar ištekliai.Išaiškinę, kas yra svarbiausiauž klientų pasitenkinimą, tada turėtumėte apsvarstytisąnaudų, laiko ir išteklių veiksnyspasirinkti geriausias savo iniciatyvos galimybes .

parengti galutinį planą

Analizuojant turimas alternatyvas,Dabar galite turėti drąsios pozicijos dėl kokios strategijosįdarbinti, pagal kurį pirmenybė bus teikiama suinteresuotosioms šalimsinteresai. Viena iš visų jūsų alternatyvų turi būtiapie klientų pasitenkinimą ir laiką. Nepamiršk, kad turite laisvę samdyti kelisstrategijos skirtingais laikais, priklausomai nuovyraujančios aplinkybės. Svarbiausiastikrai pasiekti tvarių rezultatų .

Pasirinkite lėšų šaltinį

Jūsų verslo reikalas yra labai svarbusįsigyti reikalingų lėšų. Tai yra aiški iniciatyvos loginio pagrindo išraiškapriežastis priimti konkrečią strategiją prieš visus šansus. Tai turėtų būti laikuir sudėtingas, paprastas ir abejotinas, ir bet kokios dviprasmybės formos. Labai svarbuturėtumėte naudoti šaltinius, kurie neigiamai nepaveiks jūsų įmonės, pavyzdžiui,didelės palūkanų normos, ilgos ir sudėtingos teisinės prievolės, griežtos sąlygoslaidavimai Visada nustatykite parametrinę kapitalo kainą, kuri atitiks visus būdusir vis tiek patenka į jūsų numatomų pajamų srautą .

Atnaujink savo planą

Tai niekada per daug jūsų laiko ir ištekliųsiekiant kuo labiau sumažinti nuostolių atsiradimą. Taigi, šiek tiek laiko ir peržiūrėkite visus atliktus veiksmuspastarosiomis dienomis, savaitėmis ir netgi mėnesiais. Neleiskite, kad jis suklėtų į metus, bet, jei taip, padarykiteTikrai neatsisakysite ar nepasiduosite vilkinimui. Galbūt gali būti kažkokių punktyrų irperėjimas turi būti atliktas. Kai juos surask, neskaičiuok laiko, atlikite reikalingą ir susitink su kitu žingsniu .

Įgyvendink savo planą

Atėjo laikas jį nuvilti ir paleistipamažu, nes niekada nežinote, kas laukia. Nors sakinys "planavimas du kartus sutaupo"kiek laiko įgyvendinant "yra tiesa, bet niekada nebuvo pabrėžta, kad reikia skubėti, taigi, imtis lėtaiir pastovus. Tai leis greitai pakoreguoti, jei atsirastų kokių nors nenumatytų aplinkybiųtai reiškia, kad galų gale yra skirtumas tarp planuojamos strategijos ir įgyvendintos strategijosbus labai siaura ir kontroliuojama .

Stebėkite savo planą

Sėkmingo verslo nėrastebėjimas ir kontrolė. Tai yra tvarumo ir kokybės užtikrinimo požymis. Esmėstebėjimas yra kuo greičiau atlikti teisingus veiksmus, nes toli toli jis gauna išplanas, tuo sunkiau valdyti ir brangesnis verslas. Atsarginis darbasvaldymas apima aukštą prioritetų nustatymo lygį; kyla klausimas: kas bus palūkanospirmenybė prieš kitą? Ir kitas dalykas, kuris ateina į galvą, yra konfliktas.

imtis taisomųjų veiksmų

Būtinybė užtikrinti įvaizdį ir reputacijąverslo, taip pat kitų veiksnių, tokių kaip išlaidos, pasitenkinimas ir išteklių optimizavimasbūtini taisomieji veiksmai. Turės būti patvirtinti pakeitimai, nukrypimai ir defektų remontaskurie per tam tikrą laikotarpį nepadarys neigiamos įtakos visai verslo trukmei .

Tegul žmonės žino savo verslą

Įdarbinti socialinę žiniasklaidą, žodžiuir kiekvieną kitą reklamos mechanizmą, skatinančią jūsų verslą. Tai padidins pardavimus ir padidins pajamasišlaidos palaipsniui sumažės, o ilgalaikiu laikotarpiu pelnas didės.

nesustabdykite stebėjimo

Galiausiai nenutraukite stebėjimo, nesverslo pasaulis yra labai dinamiškas, kai pokyčiai yra neišvengiami. Būkite aktyvūs, nuolat mokykitės ir laikykitėstaikant žinias ir įgūdžius. Augimas ir plėtra ateis natūraliai, o spontaniškumo samprata padės išlaikyti jūsų gyvenimą Source .

November 27, 2017