Back to Question Center
0

"Semalt Expert" apie infekcijos, šnipinėjimo programų ir kenkėjiškų programų saugos vadovą

1 answers:

Kenkėjiška programa (piktnaudžiavimo programos terminas) yra programa, skirta kompiuteriui įsiskverbti ar pakenkti nesant jūsų sutikimo. Kenkėjiška programa apima kirminus, kompiuterines infekcijas, Trojos arklius, šnipinėjimo programas ir pan., Ir tai tik ledkalnio viršūnė. Ji gali būti prieinama svetainėse ir pranešimuose arba padengta atsisiunčiamuose dokumentuose - schoolhouse metal chair.

Idealus metodas susilaikyti nuo vis užterštas yra paleisti padoraus priešiškų infekcijos apsaugoti programą, padaryti pertrūkiais išėjimus šnipinėjimo, susilaikyti nuo paliesdami įtartinų elektroninio ryšio ar svetainėse. Būti tokia, kokia ji gali, supainiotieji yra sudėtingi: dabar kenkėjiška programa yra slapta maskuota kaip elektroninis laiškas iš kompanijos ar naudingos svetainės. Iš tikrųjų, net labiausiai atsargūs interneto vartotojai greičiausiai bus gauti virusus anksčiau ar vėliau.

Dėl netikros galimybės, kad jūs darote, yra daug nemokamų intervencinių programų, kurios leistų jums ją evakuoti. Igor Gamanenko, Semalt klientų sėkmės vadovas, išvardija keletą žemiau.

Scareware:

Jūs naršote, ir visi staiga tikrą ieško ekrane pasirodo ir pranešimai jums yra problema kompiuteryje, pavyzdžiui, "Tavo kompiuteris gali būti užterštas įžeidžiantis šnipinėjimo programų. Reikalingas greitas išsiuntimas iš šalies. Jei norite išnagrinėti, spustelėkite "Taip", jūs nežinote, ar tai yra tikra, ar ne, todėl kokį požiūrį priimtumėte? Būkite atsargūs, tai gali būti nereikalingas .

šnipinėjimo programos:

Jis stebi ekranus ir renka duomenis apie jus, jūsų kompiuterį ir jūsų įžvalgas, be jūsų sutikimo daugiausia skatinti tikslus. Taip pat gali kaupti duomenis iš jūsų adreso rankraščio ir netgi jūsų raktinių žodžių.

Infekcija:

kenkėjiškų programų, kurios gali pakartoti save ir sugadinti skirtingus kompiuterius .

NEMOKAMA ANTIVIRUSO PROGRAMA

Toliau pateikiamos programos veikia nuosekliai už akių, apsaugant kompiuterį nuo užteršimo .

Avast

nemokama antivirusinė programa, kurioje dominuoja šnipinėjimo programos, priešiškos rootkitui ir kieta savitarna.

"AVG FREE"

Grisoft infekcijos programa, kuri natūraliai apsaugo kompiuterius nuo infekcijų, suteikiant patogią infekcijos duomenų bazę ir saugumą.

"Microsoft Security Essentials"

Tai užtikrina nuolatinį jūsų kompiuterio saugumą, apsaugantį nuo infekcijų, šnipinėjimo programų ir įvairių piktavališkų programų.

Sandboxie

Sukurkite saugų jūsų kompiuterio segmentą, kad užtikrintumėte saugesnę žiniatinklio naudojimą naudodami šią nemokamą programą. Tai nepaprasta priemonė tolesniems išplėtotam klientui.

universalus saugumas

Pirmiausia, įsitikinkite, kad įdėjote naujausią programą, atnaujinančią savo darbo sistemą. Tai dažnai apima saugumo ir patikimumo naujinius, kurie padeda užtikrinti jūsų įtaisą. Oficialiai užteršta? Pataisyk tai.

NEMOKAMAI SPYWARE / pašalinimo aparatai

Pridedama paraiška nagrinėja jūsų kenkėjiškų programų sistemą, sugadindama bet kokius užteršimus, kuriuos gali pastebėti.

SUPERAntiSpyware

nemokama kenkėjiškų programų šalinimo priemonė, kuri taip pat nufotografuoja rootkitus, kirminus, šnipinėjimo programas, parazitus ir reklamines programas.

Malwarebytes

Išimtinai gerbiama ir sėkminga programinė įranga, kuri kompiuterį atpažįsta ir pašalina kompiuterio nuskaitymo ir kenkėjiškos programinės įrangos .

November 28, 2017