Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertizė: kiek reikia domenų vardų?

1 answers:

Verslo savininkai nuolat siekia įdiegti strategijas, kad liktų priešaiskonkurenciją ir apsaugoti jų prekinius ženklus. Dabar, kai elektroninė prekyba tampa vis spartesnė, verslas labiau remiasi šiomis strategijomis. Tam tikra tendencijaŠiuo metu rinkoje yra plačiai paplitęs tai, kad svetainių savininkai nusipirko visas jų prekių ženklų domenų pavadinimų versijas.

Tačiau kiek domenų vardų tikrai reikia optimizuoti matomumą ir apsaugoti savo prekės ženklą? Pagrindinis ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos, Max Bell suteikia greitą atsakymą į šį klausimą - kunstfell stolar.

Turint keletą domenų vardų, gali būti naudojamas turtas ar įsipareigojimas. Turi keliasDomeno vardai kaip turtas leidžia jums apsaugoti panašius domenus nuo jūsų konkurentų naudojimo. SEO kontekste ji taip pat leidžia jums turėtivisi optimizuoti sėklos raktiniai žodžiai. Nors šios išmokos gali suteikti jums internetinę pranašumą, gali atsirasti įsipareigojimų.

Peradresuoti domenus

Kadangi visi jūsų domenai bus naudojami, paieškos varikliai gali juos pažymėti kaipbandydami šlamštą, dėl to atsiranda stiprių nuobaudų, įskaitant nepalankų reitingą. Šiuo atveju SEO ekspertai rekomenduoja konsoliduoti visą verslądomenų vardus ir susijusias svetaines į vieną tvirtą svetainę. Tada naudoja kiekvieno domeno vardą, kad sudarytų vieną stiprų domeno pavadinimąpakankamai galingas, kad galėtumėte labai vertinti visus teisėtus paieškos variklius, nepakenkiant ankstesniam reitingui. Konsolidacija reikalauja nustatyti apie300 nuolatinių peradresavimų iš šaltinio domenų į pagrindinį domeną, tai lengvai atliekama tikrojo SEO specialisto arba žiniatinklio administratoriaus užduotis.

Žemos kokybės nuorodos

Visi registruojami domenų pavadinimai retkarčiais gauna žemos kokybės nuorodas. Kai tokie saitai yraperadresuojami, jie perduoda su panašiomis žemos kokybės savybėmis, todėl paieškos varikliai yra mažesni. Norėdami tai padaryti, pasinaudokite "Majestic" arba "Majestic""Google" paieškos konsolė prieš peradresavimus išnagrinėja ir pašalina žemos kokybės nuorodas. Tekstinis failas yra įkeltas su žemos kokybės nuorodų pavadinimaisįkelta į paieškos variklį, kad būtų pašalinta ši problema.

sąnaudų poveikis

Apskritai, kuo daugiau domenų vardų turite daugiau išlaidų, kurias ketinatepatirti kasmet pratęsiamus mokesčius. Vieno domeno vardo kaina kainuoja nuo 10 iki 35 dolerių per metus, be faktavimo išlaikymo išlaidų.Padauginkite tai pagal savo domenų vardų skaičių ir ieškote brangesnio skaičiaus.

Prekių ženklų apsauga keliais domenais

SEO ekspertai teigia, kad prekės ženklo apsauga gali būti pasiekta nebūtinai perkantkeletą domenų vardų. Turėkite omenyje, kad domeno nuosavybė vykdo griežtas ir aiškiai apibrėžtas taisykles. Pavyzdžiui, jei turite konkretaus prekės ženklądomeno vardą, iš tikrųjų galite ginčyti ir susigrąžinti savo domeną, jei kita šalis registruoja kitą domeną, kuriame yra jūsų prekės ženklas. Yradaug domeno vardo advokatų ir ekspertų iš ten su žiniomis apie vienodą domenų vardų ginčų sprendimo politiką. Tačiau šis procesas galibūti varginantis ir daug laiko.

Atkreipkite dėmesį į SEO praktiką ir prekės ženklą. Kaip aptarta pirmiau, turime daugybędomenų vardai gali būti naudingi trumpuoju laikotarpiu, bet ilgu laikotarpiu brangiai kainuojantys. Geriausias būdas išvengti klaidų yra konsultuotis su patyrusiais SEO specialistai .

November 27, 2017