Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas: kodėl kokybiškas turinys yra svarbus SEO nuorodų kūrimui?

1 answers:

Nuorodų kūrimas išlieka vienas svarbiausių komponentųSEO metodo. Nuorodos patenka į puslapio lygio domenus, siekiant patvirtinti tam tikros svetainės patikimumą. Dabartinis nuorodų pastatasmetodai pabrėžia turinio kūrimą, kuris remiasi jo teikiamomis galimybėmis - formula one whey protein.

Turime suprasti, kodėl naudodamiesi turiniu susiejami ryšiai.Domeno valdymas ir "PageRank" yra daugiau už nuorodų į jūsų svetainę skaičių, o "Google" patvirtina reikšmę ir kokybęnuorodų. Naudojant nuorodą kaip citatą, ji laikoma vertinga ir savo ruožtu traktuojama kaip verta.

Ryan Johnson, vyresnysis pardavimų vadybininkas Semalt Skaitmeninės paslaugos aiškiai parodo, kodėl puikus turinio rašymas suteikia papildomos naudos ir nustato geresnius ryšius .

"Bevielio ryšio nuorodų keliama grėsmė"

1. Šlamštas sukelia.

"Google" žiūri tuos, kurie skelbia turinį be jokioremia informaciją ir nurodo įspėjimą, dėl kurio gali būti paskirta griežta sankcija .

2. Redakcijos prieinamumas.

Yra didesnė paklausa turtingų nuorodų redaguoti ir redaguotipaskelbti aukštai vadovaujančiai institucijai, nes redaktoriai yra linkę gauti puikios informacijos .

3. Raktinių žodžių galimybės

Raktiniai žodžiai lieka esminiu ryšių kūrimo dalimi.Tam tikro raktinio žodžio optimizavimas gali būti prarastas, jei nuorodoje nėra turinio .

4. Reputacijos aukos

Yra perspektyvių laimėjimų, tokių kaip prekės ženklo reputacija, kadateiti su skelbimų nuorodomis su turiniu, kuris gali būti prarastas ir apgadintas, jei pateikiama nuoroda be informacijos .

5. Institucijos poveikis

Jei nenorite siųsti nuorodų, galite susidurti su jomisturinį arba juos galima laikyti įtartinais .

6. Kontekstinės tuštumos.

Jūs neturite galimybės kontekstualizuoti nuorodą ir gautipuikus rekomenduojamas srautas tiesiog paskelbus tuščią nuorodą .

Yra atvejų, kai gali būti gauta nuorodų be turinio

1. Broken link building

Yra savaiminis būdas naudoti programinę įrangąnukopijuoti neveikiančias nuorodas, kurios laikomos blogomis SEO, tada nusiųskite juos remontininkams žiniatinklio valdytojui. Už kiekvieną sugedusią nuorodąpasiūlė, jūs gausite pranašumą už tą nuorodą, nes jis bus įtrauktas į turinį .

2. Komentarai ir forumai

Norėdami nukniaukti nuorodą į svetainę per komentarus ir forumus, taireikia, kad forumų ekspertai taptų griežti, turėdamas didelį turinį .

3. Nofollow nuorodos.

Tai suteikia paprastą būdą paskelbti savo ryšius su laidavimo Nr"Google" nuobauda, ​​nes jos neperduoda valdžios institucijų. Tokiu būdu jūs naudosite nuorodą sukurto persiuntimo srautą .

4. Donoro, partnerio atpažinimo sąrašai.

Partnerystė su organizacija arba donavimas pinigus į savo svetainęgali uždirbti jums nuorodą pagrindiniame puslapyje .

5. Šaltinių sąrašai.

Parama organizacijai internete gali uždirbti aukštos kokybės nuorodą .

6. Vaizdai.

Žmonės patraukia aukštos kokybės vaizdus ir visada remsiskai jie nori jį naudoti.

Galų gale, kurti nuorodas be turinio yra įmanoma ir gali įsigytivisišką domeno valdymo vertę, kurią jie gauna. Nors tai gali būti naudinga, pavyzdžiui, sumažintos investicijos į laiką,Turinio pagrįstas nuorodų pastatas yra pats efektyviausias ir saugesnis pasirinkimas. Turinys yra pagrindinis SEO privalumas.

November 27, 2017