Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas: 5 svarbiausios skaitmeninės rinkodaros tendencijos 2017 m

1 answers:

Skaitmeniniai reklamuotojai dažnai susiduria su fiksuotomis naujovėmis ir skaitmeninių pokyčiųaplinka. Pokyčių greitis dažnai yra nepalenkiamas ir kartais žiaurus. Verslo istorija rodo, kad įvaikinimas ir evoliucija yra vieninteliai būdaiišgyventi dažnai besikeičiančioje aplinkoje.

2016 m. Skaitmeniniai dreifai tęsėsi siekiant pertvarkyti rinkodaros aplinką. Themobiliojo dominavimo tendencijos pasiekė tokį lygį, kuris pakenks staliniams kompiuteriams - no deposit casino sites. Tokios svetainės kaip "Pinterest" ir "Snapchat"auga ir nuolat pritraukia vartotojus. Dabartiniai pokyčiai atspindi tai, ką numato skaitmeniniai vartotojai.

Turėdamas patirties dirbant su įvairiomis mažomis ir vidutinėmis įmonėmis,per daugelį metų išgyvename įvairius pokyčius, laukiame naujų problemų ir optimizuojame naujas galimybes, prarandame ar adaptuojame: mūsų atveju taisakydamas, kad yra tiesa. Tokiu būdu mes visada sutelkti dėmesį į horizontą, kad išbandytume ir numatytume, kas lieka ateityje.

2017 m. Trečiojo ketvirčio pradžioje pagrindinis ekspertas iš Semalt ,Nik Chaykovskiy apibendrino tendencijų, kurios yra skaitmeninės rinkodaros pagrindas, sąrašą, kad reklamuotojai galėtų optimizuoti šias naujoves.

1. "Mobile" informuoja apie dabartinį vartotojų poreikį

"Pew Research" apklausa rodo, kad mobiliųjų telefonų naudojimas labai stengėsiCentras vaizduoja, kad 77 proc. JAV piliečio turi išmanųjį telefoną. Šiemet statistika parodys, kad išmanieji telefonai yra labiausiai vertinami klientailabiausiai pageidaujamą prekybos partnerį.

Išmanusis telefonas dabar gali patikrinti produktų apžvalgas, rekomenduoti produktus ir darytiperkami naudodamiesi naršykle. Tai, kaip šie įrenginiai integruojami į mūsų kasdienį gyvenimą, yra jų kultūros dalis.

2. "Live Video Streaming" tęsia traukimą

2015 m. "Meerkat" buvo pradėta tiesioginė transliacijos programa, kuri buvo naujovė.Praėjus metams, didžiausios socialinės žiniasklaidos svetainės perkeltos iš "Facebook", "Twitter", "Instagram" ir "YouTube".

Tiesioginė transliacija suteikia prekių ženklams ir rinkodaros specialistams konkurencinį pranašumą prieš kitusplatformos, nes ji praturtina klientų patirtį. Gerai suplanuotas tiesioginis pokalbis leidžia prekės ženklui palaikyti skaidrumą ir taip pat leidžiasąveika, kuri niekada nebuvo pasiūlyta anksčiau.

3. "Big Data Empowers" pritaikymas

Dideli duomenys buvo labai svarbūs siekiant pritaikyti vartotojo patirtį. "Amazon""Spotify" ir "Netflix" yra didelių kompanijų, kurios optimizuoja didelius duomenis, pavyzdžiai, siekiant suteikti vartotojams aukštąpersonalizavimas. Padidinus duomenis, prekės ženklas gali geriau prognozuoti ir nustatyti tikslus, dėl kurių padidėja vartotojų skaičius.

4. Rinkodaros automatizavimas yra daugiau

Dauguma rinkodaros specialistų mano, kad rinkodaros automatizavimas yra kritinissėkmės elementas. Šiuo metu automatizavimas naudojamas norint supaprastinti turinio rinkodaros aspektus.

5. Įkvepianti reklama skatina turinio rinkodarą

Turinio rinkodara sukūrė blogą ir gerą turinį. DidžiulisEsamų duomenų apimtis privertė novatorių strategijas ieškoti geresnių būdų įtraukti savo auditoriją ir kurti strategijas, skirtas įtraukti vartotojusįvairi patirtis.

Galutinės minties

Labiausiai klestinčios įmonės, didelės ar mažos, yra priverstos vystytis ir kurti naujovesnaujos tvarumo užtikrinimo strategijos. Didesnis dėmesys pirmiau minėtoms tendencijoms ir jų integravimas yra puikus žingsnis siekiant atrakintiįvairios rinkodaros galimybės.

November 27, 2017