Back to Question Center
0

"Semalt" dispeluoja 8 mobiliosios SEO mitus

1 answers:

SEO yra svarbi svetainės optimizavimo dalis. Vis daugiau ir daugiau žmonių daroieškojo jų išmaniuosiuose telefonuose, taip pat sprogo mobilusis internetas. SEO mobiliesiems telefonams taip pat tapo karšta tema, bet, deja, didžioji dalisinformacija, kurią galite rasti apie mobilųjį SEO, yra klaidinga.

Ross Barber, ekspertas Semalt Skaitmeninės paslaugos išsklaido 8 populiariausius SEO mitus.

1 mitas: žmonės, ieškantys kompiuterio ir mobiliojo ryšio, yra vienodi

Tiesa: žmonės važiuojasi, todėl jie neturi prabangos skaityti išsamių ataskaitų,ilgus dienoraščio įrašus ir tyrimų rezultatus savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Paprastai jie ieško greitų atsakymų. Tai automatiškai skiriasiką žmonės ieško bet kuriame įrenginyje. Geriausias būdas patikrinti, ką žmonės ieško savo mobiliuosiuose įrenginiuose, yra naudoti "Google""AdWords" Galėsite įžvalgus žiūri į žmonių įvestų raktinių žodžių mobilųjį santykį.

2 mitas: mobiliosios paieškos ir kompiuterio paieškos rodo tuos pačius rezultatus

Tiesa: paieškos sistemos deda daug pastangų, kad žmonės galėtų lengviau rasti kąjiems reikia, kai jiems to reikia. Tai reiškia, kad svetainės, kurios nėra mobiliosios, nepasiekia rezultatų. Jūsų svetainė gali būti optimizuotakompiuteriui, bet gali būti prastai vertinama paieškose mobiliesiems. Taigi kompiuterio paieškų ir mobilių paieškų rezultatai visiškai skiriasi. "Google" tyrimaspatvirtina šį klausimą. Tyrime paieškos variklis atrado, kad rezultatų rodymas buvo 86%pagal skirtingas sąsajas.

3 mitas. Žmonės netrukus sustos ieškoti savo telefonuosenes jie pradės ieškoti jų dėvimų prietaisų

Tiesa: nors nešiojami prietaisai pateko į rinką audra, jie nėra tokie sudėtingibandydami atlikti pagrįstą paiešką. Nešiojamų paieškos technologijų era yra tik pradžia.."Siri" ir "Google Goggles" turibandė pasiekti revoliuciją, tačiau netgi "Siri" turi tik 3 proc. rinkos akcijų, parodydama, kad žmonės nėra visiškai suvokęidėja pakeisti savo mobilųjį prietaisą ieško nešiojamų prietaisų paieškų.

4 mitas: mobilusis SEO nėra net dalykas!

Tiesa: daugelis žmonių norėtų manyti, kad mobilusis SEO yra tik terminas, kuris yraatsitiktinai išmesta. Tai tiesa, kad daugelis žmonių nesupranta, o aplinkai yra mažai ekspertų. Yra daug žmonių, kurieManau, kad blogai elgiatės su mobiliuoju "SEO", tačiau tai nereiškia, kad tai neegzistuoja koncepcija, kurią reikia visiškai ignoruoti.

5 mitas: SEO yra SEO, ir tai viskas vienodai

Tiesa: ne, ne, ne, ne. SEO nėra viskas vienodi. Vietinis SEO, mobilusis SEO ir SEOsvetainės, kurios yra optimizuotos darbastaliui ir nešiojamam kompiuteriui, nėra vienodos. Kuo greičiau jūs suprasite tai ir pataisysite savo svetainę,geresni reitingai ir konversijos, kurias gausite.

6 mitas: tiesiog konfigūruokite "SEO" mobiliuosius telefonus ir "voila" - mobilusis SEO!

Tiesa: norime, kad tai buvo paprasta, bet ne. Jūs negalite pritaikyti SEO svetainėms irpakeiskite jį, kad atitiktų mobiliuosius telefonus. Mobiliojo SEO požiūris visiškai skiriasi nuo tinklalapių optimizavimo. Kadangi yra daugiaumobiliųjų įrenginių variantai ten, mobilusis SEO turi būti konkretesnis ir tikslesnis nei svetainės SEO. Sužinokite apie mobilųjį SEO busreikalauju laiko ir kantrybės, bet kai tai buvo padaryta teisingai, tai duos jums gerų rezultatų.

7 mitas. Sukurkite optimizuotą svetainę ir pritaikykite ją mobiliesiems telefonams

.

Tiesa: jūsų svetainės optimizavimas visose sąsajose gali atrodyti fantastinisidėja Tačiau taip pat turite įsivaizduoti, kad žmonės vis tiek negalės rasti jūsų svetainės reikalingos informacijos. Tiesą sakant, iki 60%žmonės ne visada randa tai, ko reikia paieškai mobiliajame telefone. Taip atsitinka todėl, kad mobiliojo ryšio funkcija yra tiksli ir turi būtisukurta kaip atskiras subjektas, o ne suskaidyta į svetainės SEO strategiją. Pavyzdžiui, "BMW" ir "Amazon" išleido tūkstančius doleriųstengiasi užtikrinti, kad jų svetainės būtų mobilios ir kad būtų tinkamai pritaikytas mobilusis SEO.

8 mitas: sunku gauti nuorodų, kai naudojate mobilųjį SEO

Tiesa: niekas negali būti toliau nuo tiesos nei ta! Tiesą sakant, gerbiama svetainėsavininkai nori gauti nuorodas iš svetainių, kurios turi gerą SEO praktiką. Taigi pasakyk gerus, kad gautų nuorodų iš "Google", "Mashable" ir kitųautoritetingos svetaines.

Tikimės, kad padėjome jums atsisakyti kelių mobiliųjų SEO mitų ir apšviestiapie tikrąjį dalyko dalyką Source .

November 27, 2017