Back to Question Center
0

"Optimización Del Sitio" daugybe skirtingų regionų: La Guía De Semalt

1 answers:

Dėl skaitmeninės rinkodaros procedūros, optimizuojanti transporto priemonių optimizavimą (SEO), yra esenciali priemonė interneto rinkodaros srityje. Daugelis žmonių yra įsitikinęs, kad estabilizuojamasis internetinis elektroninių ryšių tinklas yra daugelio interneto svetainių, kuriose galima rasti daugybę galimybių. Lankytojai gali ieškoti būdų, kaip pagerinti savo daugialypės terpės kokybę. Esant daugybei daugialypės žiniatinklio svetainių, jūs galite rasti daugybę dalykų, susijusių su sinagoga, ir su tuo susijusius veiksnius .

"SEO" dirginošai esančiai tecnica que puede ayudarlo ir alcanzar mejores resultados. Naudodamiesi programa, galite konfigūruoti ir daugialypiai daugialypės terpės tinklalapius, kuriuose rasite daugybę demografinių ir daugialypių dalykų. El experto de Semalt , "Ross Barber", daugiausia dėmesio skiriant SEO sprendimams ir optimizavimui daugialypės žiniatinklio svetainėse .

1. Evite contenido duplicado

Daugiakalbystė ir daugialypės terpės, skirtos žiniatinklio kūrimui ir skirtingoms idėjoms. Para un motor de búsqueda, esto aparece como contenido duplicado. El contenido duplicado aparcia en varias URL, jei esencialmente luchan par netikslios pozicijos disminuyendo autorius su kuria. "Google" pateikia daugialypės terpės pakaitalų, skirtų mažesnei nei internetinės svetainės klasifikacijai. "Como resultado", "Google" rekomenduoja naudoti "rel = alternatehreflang" ir "pastabas", kad būtų galima naudoti daugybę idiomų. Kitaip tariant, naudodamiesi "URL" skirsniais, galite naudoti skirtingus metodus, nes jie yra nepriklausomi nuo kitų šaltinių. Nepamirškite naudoti "URL" įvairiose vietose "web.de", norėdami pamatyti panašius į varios idiomus.

2. Geografinis taikymas

Esta técnica ayuda a orientacjón de contenido que se encuentra en una región en especially. "Las Herramientas" už "Google" žiniatinklio valdytojus teikia tarptautinės ir tarptautinės segmentacijos paslaugas. Esu naudojamas aukščiausio lygio genomo (TLD) como.com, .org, .net..ir tt Sin embargo, las páginas nativas de un idioma o país en especially pueden tener:

  • Subdominios específicos del país. Por ejemplo, "jp.mywebsite.com", para un sitio web de Japón,
  • Dominios de nivel superior de código de país (ccTLD). Por ejemplo, www.mywebsite.de para una versión alemana y,
  • Usando subdirectorios. Por ejemplo, www.yoursite.com/nl para orientar los visitantes de holland.

3. Páginas adaptables a configuración regional

Žiniasklaidos žiniasklaidos žiniasklaidos priemonė skirta asmeniniams poreikiams tenkinti, daugeliui desarrolladores yra mediada, kurią galima stebėti ir stebėti geografinės padėties especificas. Jei norite, kad kiekvienas Kinijos vartotojas galėtų susipažinti su konkrečia informacija apie Kiniją, ją naudodamiesi ir naudodamiesi žiniatinkliu naudodamiesi internetu ir IP adresu Kinijoje, pateikiame versiją apie Kiniją. "Google" "Google" robotų ir "Google" rastradoriai naudoja "IP" ir "Uniblue" valdytojus, kurie naudojasi "Google" paslaugomis. Como resultado, puede incluir contenido dinámico en su sitio web

4. Administrator versiones multilingües

"Google" rekomenduoja naudoti URL adresą. Ši svetainė yra interneto svetainė, kuria norėtumėte prisijungti prie mūsų svetainės. De esta forma, "Google" skirstomieji įrenginiai negali būti ištrinti, jei nenurodyta kitaip.

Conclusión

Muchas empresas se están conectando en línea. Konfigūruoti elektroninių komercijos elektroninių ryšių tinklą, kad galėtumėte prisijungti prie mūsų darbo. Mediada, kurią mes padarėme, yra svarbus veiksnys, susijęs su SEO optimizavimu internete. Ginkluotės embargas, kuris neleidžia konfigūracijai ir daugialypės terpės daugialypės terpės, yra ypatingas, be jokių perudenčių SEO. Kadangi meno kūriniai yra įvairių formų konfigūravimo ir administravimo daugialypės terpės geografinės orientacijos. Puede aprender pradžios tinklalapių daugialypės terpės ir daugialypės terpės SEO Source .

November 27, 2017