Back to Question Center
0

"Link Building" ir "Link Quality" ekspertas "Semalt" Ivanas Konovalovas

1 answers:
Redaktorių pastaba: "Semalt" klientų sėkmės vadovas yra Ivanas Konovalovas. Bendrovė turi daugiau kaip 10 000 sėkmingų klientų ir visada tobulina seo technologijas.
Paieškos sistemos atlieka gerą darbą reitinguojant aukštesnius tinklalapius, kurie yra vertingesni už lankytojo paieškos užklausą.

Kadangi paieškos varikliai gali siųsti kiek 60 proc laisvo srauto , kad jūsų svetainėje, nėra priežasties negali sukurti nuorodas į jūsų svetainę ir mėgautis šį didelį gabalą nemokamai eismas

Ryšio kūrimo tema yra didžiulė savaime, ir jūs mokysite ją su laiku ir toliau eksperimentuodami.

Tačiau yra tam tikros informacijos, kuri yra būtina norint išmokti pradėti ir išvengti dažniausių spąstų.

Kodėl ryšių pastatas yra svarbus

Jei norėtumėte gauti kažką panašaus į šaldytuvą, ką tu padarei tokiu atveju?

Tikriausiai turėtumėte rasti parduotuvę, kurioje galite įsigyti produktą, nesvarbu, ar tai būtų neprisijungę, ar internetu.

Vienintelė galimybė, kad jūs einate į parduotuvę ir perkate šaldytuvą, neklausdami ko nors už jų rekomendaciją, kai žinote, kaip priimti pagrįstą sprendimą.

Jūs pasirinksite parinktį, pagrįstą jūsų patirtimi, jūsų pageidavimais, arba, galbūt, draugo ar šeimos nario rekomendacija. Tačiau, jei pirmą kartą perkate šaldytuvą savo gyvenime ir norite priimti pagrįstą sprendimą, ką darytumėte? Labiausiai tikėtina, kad ieškosite tam tikros rekomendacijos iš to, kas supranta šaldytuvo įsigijimą. Ar pasitikstate to asmens vertinimu ir pereisite prie savo pirkimo, ar ne?
"World Wide Web" yra didžiulė vieta. Kai paieškos sistemos turi atsakyti į lankytojo užklausą, jie ieškos tinkle, kad atitiktų rezultatus. Kadangi yra daug svetainių, kurios gali pasiūlyti tą pačią informaciją, paieškos sistemoms sunku aukščiausią vietą surasti paieškos rezultatų eilės tvarka. Pagal tokį scenarijų, nuorodos padeda.
Tarkime, kad turite kelionių svetainę, kurioje teikiate paslaugas, užsakydami bilietus ir apsistoję įvairiuose viešbučiuose visoje šalyje. Dabar, jei jūs turite gaunamus nuorodos į jūsų svetainę iš kai kurių pirmaujančių oro ar viešbučių, tai būtų labai naudinga jūsų svetainę ir padės jums įgyti aukštesnį reitingą Išdavimas (paieškos rezultatų puslapiuose), palyginti su kitų svetainių, kurios yra panašios į tavo. Nuorodos yra lygiavertės pasitikėjimui..
Kai dvi svetaines yra panašios į turinį, tas, kuris gauna aukštesnį reitingą , yra svetainė, kuri sukūrė labiausiai pasitikėjimą paieškos sistemomis .

Kai jūs sukursite nuorodas į kitas svetaines, jūs dalinat patirtimi ir pasitikite viena su kita savo temoje. Paieškos varikliai mėgsta susieti.

Įeinančios ir išeinančios nuorodos

Įeinantys nuorodos yra nuorodos iš kitų tinklalapių, o išeinančios nuorodos nurodo tuos, kurie siunčia lankytoją iš jūsų svetainės į kitą interneto svetainę.
Įeinantys nuorodos rodo, kiek kitos svetainės pasitiki jums ir išsiunčiamos nuorodos rodo, kiek patikimumo galite įdėti į kitą svetainę .

Link kokybės

Kokybė visada yra svarbi žmonėms, ir tai yra kažkas, dėl ko paieškos varikliai suteikia vertę.

Jų tikslas yra pateikti naudotojui reikalingiausius ir svarbiausius rezultatus, išpjaukiant piktžoles arba jų ryšius.

Tai reiškia, kad jie užtikrina, kad jūs visuomet gautumėte tinkamus rezultatus iš tinkamų vietų .

Kas yra nuorodos kokybė?

Tai yra svarbus veiksnys , kuris padeda paieškos sistemoms nustatyti svetainės kokybę ir patikimumą.

Sukūrę nuorodas į jūsų svetainę, svarbu, kad jie būtų iš patikimų ir aukštos kokybės svetainių.

Kadangi jūsų tinklalapyje yra tam tikros temos begalinės svetainės, kuriomis galima susieti ir gauti nuorodas grįžti, ir galų gale įgyti aukštą reitingą paieškos rezultatų puslapiuose, labai svarbu, kad šios nuorodos būtų iš aukščiausios klasės svetainių tam tikroje Kategorija.

"Semalt" nuorodos iš aukštos kokybės svetainių yra ženklas, kad tokios svetainės pasitiki jums ir šios įeinančios nuorodos nurodo paieškos sistemoms, kad jūsų svetainėje gali būti ir kažkas naudingos vartotojui pažvelgti.

Tai yra tokio pobūdžio rekomendacija, kurią norėtumėte ieškoti perkant šaldytuvą, kaip aptarta aukščiau.

Rekomendacijas konkrečiam subjektui vertina tik asmuo, kuris yra tos konkrečios temos institucija Source .

Kuo aukštesnės kokybės įeinančios nuorodos, kurias galite valdyti patekti į jūsų svetainę, tuo geriau bus jūsų reitingai!

November 27, 2017